بیوگرافی سامان قدوس و همسرش +عکس های خانواده

بیوگرافی سامان قدوس و همسرش +عکس های خانوادگی سامان قدوس فوتبالیست تیم ملی ایران که به تازگی به عضویت تیم ایران درامده و از کودکی در کشور سوئد زندگی کرده است.

بیوگرافی سامان قدوس

سامان قدوس در دوازدهمین روز از آبان ماه ۱۳۷۲ در شهر مالمو کشور سوئد به دنیا امده است او قبل از اینکه به تیم ملی ایران بپیوندد به ایران نیامده بود در ادامه این بخش بیوگرافی ورزشکاران به زندگینامه او میپردازیم.

بیوگرافی سامان قدوس,عکس سامان قدوس

خانواده سامان قدوس

پدرش اهل اهواز و مادرش اهل دزفول است که به دلیل موقعیت شغلی مجبور شدند به سوئد مهاجرت کنند و بعد از به دنیا امدن سامان تصمیم گرفتند که در همین کشور بمانند.

پدر و مادر سامان قدوس,عکس های خانوادگی سامان قدوس

شروع فوتبال

وی فوتبالش را در شهر زادگاهش یعنی مالمو شروع کرد و در سال ۲۰۰۷ به عضویت تیم باشگاهی این شهر درامد و شروع به کار کرد.

درخشش او در این تیم باعث شد که یک پیشنهاد خوب توسط تیم “لیمهانم بونکفلو” به سامان شود و در همان سال به این تیم بپیوندد و ۴ سال در این تیم بازی کند.

آغاز فوتبال حرفه ای

در سال ۲۰۱۱ به عضویت تیم بزرگسالان “لیمهانم بونکفلو” درامد و در سال ۲۰۱۳ به تیم ترلبورگ پیوست و بعد در سال ۲۰۱۴ به تیم سیریانسکا رفت و توانست برای این تیم ۱۴ گل بزند و مورد توجه رسانه های سوئدی قرار بگیرد.

خوشحالی بعد از گل سامان قدوسبیوگرافی سامان قدوس,خوشحالی بعد از گل سامان قدوس

در نهایت این بازیکن ایرانی الاصل به تیم “اوسترشوندس” پیوست و در حال حاضر در همین تیم بازی میکند.

بازی در تیم ملی سوئد

درخشش او در لیگ سوئد باعث شد که مربی تیم ملی فوتبال سوئد او را به تیم ملی دعوت کند و در اولین بازی خود برای تیم ملی سوئد ۲ گل را به ثمر برساند که یکی از این گل ها را به تیم اسلواکی زد.

بیوگرافی سامان قدوس و همسرش

سامان قدوس در تیم ملی سوئد خیلی خوب ظاهر شد و همین باعث شد که رسانه های ایران به این بازیکن بپردازند و او را مورد ستایش قرار دهند.

دعوت سامان قدوس به تیم ملی ایران

بازی درخشان سامان قدوس باعث شد که نظر سرمربی وقت ایران یعنی کارلوس کی‌روش به او جلب شود و به تیم ملی ایران دعوت شود.

بیوگرافی سامان قدوس و همسرش

این بازیکن از بین تیم ملی سوئد و ایران ، تیم ملی ایران را انتخاب کرد و در بازی دوستانه مقابل پاناما یک گل را به ثمر رساند.

او در یک فایل ویدئویی به زبان فارسی انتخابش را اعلام کرد که در زیر مشاهده میکنید.

واکنش ها به انتخابش

وقتی که او تیم ملی ایران را انتخاب کرد برخی از سایت های سوئدی از او انتقاد کرده و نوشتند که او در کشور سوئد به دنیا امده و بزرگ شده است و این کشور همه امکانات لازم برای پیشرفت وی فراهم کرده و این فوتبالیست نباید به سوئد پشت میکرد.

بیوگرافی سامان قدوس و همسرش

رفاقت با بازیکنان تیم ملی ایران

بعد از حضورش در اردوی تیم ملی ایران با استقبال گرم ملی پوشان ایرانی همراه شد و بازیکنان ایران از انتخابش تقدیر کرده و برایش آرزوی موفقیت کردند.

ازدواج و همسرش

سامان قدوس مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است او گفته علاقمند به دختران ایرانی است و دوست دارد که با یک دختر ایرانی ازدواج کند.

او بازیکن بسیار با اخلاقی میباشد و در صفحات مجازی او هیچگونه عکس منشوری وجود ندارد.

instagram saman ghoddos

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>