بیوگرافی سلنا گومز و همسرش اردشیر شرکا +تصاویر

بیوگرافی سلنا گومز و همسرش اردشیر شرکا تصاویر جدید سلنا گومز خواننده و مدل آمریکایی را در این بخش از سایت شبناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی سلنا گومز,تصاویر سلنا گومز

بیوگرافی سلنا گومز

بیوگرافی سلنا گومز Selena Marie Gomez متولد 22 ژوئن 1992 در تگزاس آمریکا میباشد او از بازیگران زن ، خواننده و مدلینگ آمریکا میباشد که به پرطرفدارترین چهره شبکه های مجازی نیز به ملقب است. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

او علاوه بر خوانندگی بازیگر و مانکن نیز میباشد که در جهان بسیار پر طرفدار است و همیشه از پرحاشیه ترین چهره های هنری آمریکا به شمار می امده است. نانسی عجرم

تصاویر سلنا گومزبیوگرافی سلنا گومز,تصاویر سلنا گومز

شروع بازیگری سلنا گومز

بازیگری را در سن هفت سالگی شروع کرده است و در فیلم سینمایی “بارنی و دوستان” بازی کرده و معروفیت و شهرتش را مدیون نقش “آلکس روسو” در سریال طنز “جادورگران محله ویورلی” میباشد که بعد از حضور در این سریال به شهرت جهانی رسید و به سرعت در سراسر جهان مشهور شد. جنیفر لوپز

این سریال به زبان های مختلف کشورهای دنیا ترجمه و دوبله شد و باعث شد که بسیاری از علاقمندان به هنر او را بشناسند و به بازی او علاقمند شوند.

بیوگرافی سلنا گومز,عکس های سلنا گومز

فیلم سینمایی “بچه های جاسوس” نیز اولین تجربه سینمایی این خانم هنرمند میباشد.

 شروع خوانندگی سلنا گومز

در دهه گذشته مردم جهان سلنا گومز را به عنوان یک خواننده میشناسند چرا که او در این سالهای اخیر بیشتر در عرصه موسیقی فعالیت داشته تا زمینه های دیگر.

او در سال 2008 یک گروه موسیقی به نام “سلنا گومز و سین” تشکیل داد و سه آلبوم آهنگ را روانه بازار کرد اعضای گروهش بسیار حرفه ای بودند و آنها را حرفه ای ترین گروه موسیقی لقب داده بودند.

بیوگرافی سلنا گومز و همسرش اردشیر شرکا

در سال 2013 آهنگی به نام “بیا بگیرش” را خواند که استقبال گسترده ای توسط آمریکایی ها از آن شد و جزو برترین آهنگ های آمریکا شد و حتی یک مدال طلا از طرف مسئولان موسیقی آمریکا دریافت کرد.

سفیر سازمان یونیسف

این خانم مموفق شد که در سال 2010 به عنوان سفیر یونیسف برگزیده شود. الکسیس تگزاس 

عنوانی که تا به حال هیچکسی در این سن و سال نتوانسته آن را کسب کند.

فعالیت در عرصه مدلینگ

بیوگرافی سلنا گومز در اوایل شهرت خود به عنوان مانکن و مدلینگ نیز فعالیت میکرد ولی بعد از اینکه بسیار پولدار شد خودش چند شرکت تبلیغاتی و تولید پوشاک تاسیس کرد که معروف ترین آنها “بلند خیال‌پردازی کن” بود.

بیوگرافی سلنا گومز,عکس های سلنا گومز

در این کارخانه انواع لباس های زنانه اعم از مدل لباس زیر و مجلسی با طراحی های خودش تولید میشد که فروش فوق العاده ای نیز در سراسر جهان داشت.

رابطه عاشقانه با جاستین بیبر

این بازیگر خارجی چندسالی با جاستین بیبر خواننده و بازیگر و مدل مطرح امریکایی رابطه عاشقانه داشت به طوری که خیلی ها آنها را زن و شوهر میدانستند.

بیوگرافی سلنا گومز و جاستین بیبر

جاستین بیبر سالها با او در یک خانه زندگی میکرد و حتی با هم در فعالیت های هنری همکاری میکردند که بعد از مدتی به دلیل خیانت های جاستین این رابطه تمام شد.

همچنین ببینید: بیوگرافی بی بی رکسا و الکسیس تگزاس، جنیفر لوپز، انریکه 

این خواننده در کنسرت هایی که برگزار میکرد بارهای نتوانست جلوی احساسات خود را بگیرد و برای جدایی از جاستین گریه کرد.

اردشیر شرکا همسر سلنا گومز

خبرهایی در فضای مجازی منتشر شده که این خواننده مشهور با یک مرد ایرانی به نام اردشیر شرکا ازدواج کرده است!

بیوگرافی سلنا گومز و همسرش اردشیر شرکابیوگرافی سلنا گومز و همسرش اردشیر شرکا

این خبر هنوز به صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است اما تصاویری از انها با هم منتشر شده که رابطه صمیمانه ای با هم داشته اند.

خانم مدل بارهای با پسران زیادی رابطه عاشقانه داشته است ولی با هیچکدام از انها ازدواج نکرده است ولی گویا خبرهای رابطه او با پسر ایرانی بسیار جدی است.

اردشیر شرکا پسر بزرگترین فیلسوف جهان حکیم ارد بزرگ است .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.