بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی فوتبالیست جوان ایرانی که در حال حاضر در تیم استقلال تهران بازی میکند را در این بخش از بیوگرافی ورزشکاران سایت شبناک مشاهده مینمایید.

بیوگرافی مهدی قائدی

بیوگرافی مهدی قائدی متولد ۱۴ آذرماه ۱۳۷۷ در شهر بوشهر میباشد او از فوتبالیست های جوان ایرای بوده که در تیم استقلال تهران بازی میکند.

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی

دارای یک خواهر و دو برادر است که ورزشکار هستند ولی به صورت حرفه ای ورزش را دنبال نمیکنند.

شروع فوتبال

او از کودکی فوتبال بازی میکرد و علاقه بسیار زیادی به این رشته ورزشی داشت.بیوگرافی بازیکنان استقلال

در سال ۱۳۹۰ فوتبالش را در تیم ایران جوان بوشهر آغاز کرد در تیم نوجوانان و جوانان این تیم بازی کرد سه سال در این باشگاه ادامه داد و سپس راهی تیم شاهین بوشهر شد.

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی

با تیم شاهین بوشهر توانست در رقابت های جام حذفی ایران بدرخشد و مورد توجه مربیان و تیم های بزرگ قرار بگیرد.

به همین دلیل بعد از درخشش در جام حذفی به تیم بزرگسالان ایران جوان بوشهر پیوست و عملکر قابل قبولی را از خود ارائه داد و مورد تجه مسئولان باشگاه استقلال تهران قرار گرفت.

بهترین بازیکن لیگ دسته اول

عملکرد خوب او در تیم شاهین و ایران جوان بوشهر باعث شد که از طرف کارشناسان سازمان لیگ به عنوان بهترین و پدیده لیگ یک انتخاب شود.

پیوستن به تیم استقلال تهران

عملکر خوب مهدی قائدی باعث شد که مسئولان باشگاه استقلال تهران به او پیشنهاد بازی در این تیم را بدهد و در هفدهم تیرماه ۱۳۹۶ با قراردادی ۵ ساله به صورت رسمی به تیم استقلال تهران پیوست.

بیوگرافی مهدی قائدی,تصاویر مهدی قائدی

او در تیم استقلال تهران به مربیگری علیرضا منصوریان عملکرد خوبی داشت هر چند که در مدت زمان کمی وارد زمان میشد اما توانست بسیار خوب بازی کند و مورد تشویق هواداران استقلال قرار بگیرد و کم کم به بازیکن فیکس این تیم تبدیل شود.

دعوت به تی ملی جوانان

این فوتبالیست جوان در سال ۱۳۹۶ به تیم ملی جوانان ایران دعوت شد و دو بازی با انجام داد و توانست نظر مربیان تیم ملی را به خود جلب کند و بازی قابل قبولی را از خود نشان دهد.

شرایط سخت بازی در استقلال

او درباره حضور در تیم استقلال گفته است شاید باور نکنید روز اول می ترسیدم در تمرین استقلال حاضر شوم چون استرس زیادی برای رویارویی با بزرگان تیم و همچنین طرفداران داشتم

اما وقتی رفتم داخل کمپ و برخورد و استقبال اعضای تیم از بزرگ و کوچک را دیدم انگاری یه سنگ بزرگ از روی شانه های من برداشته شد.

تصاویر مهدی قائدیبیوگرافی مهدی قائدی,تصاویر مهدی قائدی

ازدواج و همسرش

مهدی قائدی در حال حاضر مجرد میباشد و ازدواج نکرده و گفته است که فعلا برای ازدواج زود است و تصمیمی برای این امر ندارم و میخواهم برای حضور در تیم ملی تلاش کنم.

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرشبیوگرافی مهدی قائدی و همسرش,همسر مهدی قائدی

instagram mehdi ghaed

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>