بیوگرافی جواد مقدم مداح و همسرش +عکس ها و مداحی

بیوگرافی جواد مقدم مداح و همسرش +عکس ها و مداحی های جواد مقدم مداح اهل بیت را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی جواد مقدم

جواد مقدم مداح اهل بیت می باشد او متولد سال ۱۳۵۹ بوده و در حال حاضر ۳۸ ساله است .

بیوگرافی جواد مقدم مداح و همسرش

صدای خاصی که دارد برای او این افتخار را نصیبش کرده که برای اهل بیت مداحی و روضه خوانی کند نواحی او در بین مردم علاقه مندان زیادی را دارد و در بیشتر مراسم های مختلف در ایام محرم و صفر و همچنین شهادت و ولادت ها از او برای اجرای مراسم و مولودی خوانی و روضه خوانی دعوت به عمل می آید. بیوگرافی شخصیت های مشهور

رشته تحصیلی

رشته تحصیلی‌اش هنر بوده و لیسانس هنر را از دانشگاه تهران دریافت نموده است .

بیوگرافی جواد مقدمبیوگرافی جواد مقدم مداح و همسرش

علاقه زیادی به اهل بیت داشته و می گوید برای دسته های عزاداری که نوحه می خواند پولی را دریافت نمیکند و من طرف حسابم با اهل بیت است

سبک نوحه خوانی

نوحه هایی که اون میخوانند بیشتر به سبک شور بوده که در سالهای اخیر طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده و از آن جایی که برخی از مداحان دیگر با ملودی و ریتم آهنگ های پاپ نوحه می خوانند اما این مداح سعی کرد که از این سبکها استفاده نکند و خودش سبک جدیدی را وارد این عرصه نماید

ازدواج و همسر جواد مقدم

بیوگرافی جواد مقدم متاهل بوده و چند سال پیش ازدواج کرده حاصل ازدواج او یک فرزند دختر به نام فاطمه زهرا است.

زندگینامه جواد مقدم مداح و همسرش

از افرادی که در کشورمان به صورت رسمی کار مداحی را انجام می‌دهند می‌توان به بنی فاطمه و میثم مطیعی و محمود کریمی و سعید حدادیان شاره کرد.

او می‌گوید که مداحان جدید که که با ساخت ویدیو سعی در جلب توجه و مطرح شدن دارند مسیر بدی را در پیش گرفته و با انتخاب شعرها و سبک خواندن آنها مردم را به این بدبین می کنند و باید از این روش جلوگیری شوند تا دیگر افرادی برای پول اقدام به خواندن چنین نوحه های نکنند.

بیوگرافی جواد مقدم مداح و همسرش

اینستاگرام جواد مقدم

او می گویند که مداحی را نباید یک شغل به شمار آورد بلکه این یک عشق و علاقه که باید در دل مداح وجود داشته باشد تا بتوانند در این عرصه موفق شود.

این چهره مذهبی و هنرمند همیشه بدون حاشیه و به دور از جنجال های خبری بوده است و فقط در ایام محرم و سفر به رسم هر ساله خود در هیات های مذهبی فعالیت میکند و مردم از صدای زیبایش فیض میبرند.

به گفته این چهره در مراسم عزاداری اهل بیت کسانی که از بانی مجلس پاکن پول دریافت میکنند کار درستی انجام نمیدهند چرا که عاشق و عشق به اهل بیت را نباید با پول جایگزین کرد.

بیوگرافی جواد مقدم مداح و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. مطالبتون بروز کنید
    جواد مقدم ۲تادختر داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>