ماجرای دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد + فیلم و عکس جنجالی

ماجرای دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد + فیلم و عکس جنجالی را در شبناک مشاهده میکنیم.

بی آبرویی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد

ماجرای بی آبرویی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد

ماجرای دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد به حالت پخش آنلاین در آمد و بازتاب گسترده ای در فضای مجازی به وجود آورده است.

دختر و پسر دانشجو که به یکدیگر علاقه داشتند تصور نمی کردند رفتار خصوصی شان در قطار مشهد آبرویشان را ببرد.

پسرجوانی که ادعا می کرد آبرویش در یک اقدام عجیب داخل قطار مسافربری مشهد به تهران رفته است خواستار پیگیری پرونده و شناسایی مجرم شد

فیلم بی آبرویی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد

به نقل از رکنا، پسرجوانی که ادعا می کرد آبرویش در یک اقدام عجیب داخل قطار مسافربری مشهد به تهران رفته است خواستار پیگیری پرونده و شناسایی مجرم شد.
با این ادعاها و با دستور قاضی تیمی از پلیس فتای خراسان رضوی وارد عمل شدند و پس از اقدامات تخصصی محسن که هم دانشگاهی شاکی بود را به دام انداختند.

ماجرای دختر و پسر روی مانیتورهای قطار مشهد

محسن که باور نمی کرد شناسایی شده باشد در بازجویی ها گفت:در یک سفر خارجی مسافرت یک نرم افزار جدید را روی گوشی تلفن همراهم نصب کنم، اما هیچ اطلاعی از این که این نرم افزار برای جاسوسی به کار می رود، نداشتم .
وی افزود:. بعد از بازگشت به ایران قرار شد به همراه چند تن از دوستانم و همچنین برخی از استادان دانشگاه با قطار به تهران سفر کرده و در یک کنفرانس شرکت کنیم.

عکس های دختر و پسر دانشجو روی مانیتور قطار مشهد

مجرم گیفت : از مدت ها پیش می دانستم که یکی از دوستان هم دانشگاهی ام که او نیز در کوپه ما بود قرار است با دختر دانشجویی ازدواج کند. آن ها در حال تدارک مراسم نامزدی بودند و مدام پیامک های عاطفی و عاشقانه برای هم ارسال می کردند. همانجا وسوسه شدم و برای تفریح و خنده سعی کردم تا با نرم افزاری که روی گوشی تلفن همراهم نصب بود به پیامک های ارسالی دوستم دسترسی پیدا کنم وقتی دوستم به بیرون از کوپه رفته بود من هم از این نرم افزار استفاده کردم که ناگهان پیام های عاشقانه او به صورت بلوتوث روی مانیتورهای قطار پخش شد و خودم هم شوکه شدم.

منبع : آفتاب

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>