بیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانی + تصاویر اینستاگرام

بیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانی + تصاویر اینستاگرام نگار خیابانی را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی نگار خیابانی

نگار خیابانی دختر جواد خیابانی در ۱۰ فروردین ماه ۱۳۷۵ در تهران به دنیا امده است او دانشجوی بیولوژی در دانشگاه تهران بوده که بر خلاف پدرش علاقه ای به فوتبال ندارد.

بیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانیبیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانی

او همیشه مسائل و اخبار حاشیه ای با پدرش را دنبال میکند و علاقه زیادی به گزارش های پدرش دارد و به گفته خودش فقط فوتبال هایی را نگاه میکند که پدرش گزارش میکند و البته فقط توجهش به گزارش پدر میباشد.

بیوگرافی جواد خیابانی

جواد گزارشگر فوتبال ایرانی بوده که با گزارش های متعصبانه برای تیم های ملی و باشگاهی در عرصه بین المللی بسیار شهرت دارد و همه مردم ایران با صدای او آشنا هستند و با گزارش های بی نظیرش خاطره های بسیار زیادی دارند.

گزارش هایی که با صدای او میتواند شور ملی را در هر کسی بیدار و برافراشته کند. بیوگرافی شخصیت های مشهور

او از قدیمی ترین های تلویزیون بوده که عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی سالها بعد وارد این عرصه شده اند.

متولد ۱۳۴۵ بوده که در شهر کرج به دنیا آمده است و در بسیاری از برنامه های ورزشی به عنوان مجری فعالیت داشته است.

او همچنین تهیه کنندگی بسیاری از برنامه های ورزشی را برعهده داشته است برنامه هایی که از قدم الایام در شبکه های تلویزیونی ایران پخش میشدند.

علاقه به دختر و خانواده اش

او میگوید علاقه بسیار زیادی به خانواده ام دارم و اینکه مگر میشود مردی پدر باشد و دختر دار هم باشد ولی عاشق دخترش نباشد؟ او در برنامه بهار و نارنج که در آستانه عید نوروز ۱۳۹۷ از شبکه سوم سیما پخش میشد به همراه دخترش حضور پیدا کرد و با مجری برنامه احسان علیخانی گفتگو کردند.

بیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانی

ناراحتم از جوک هایی که درباره بابام میگویند

نگار خیابانی نیز در این برنامه با توضیحاتی درباره پدرش گفت که از جوک های که برای گزارش های بابا میسازند و او را به تمسخر میگیرند بسیار ناراحت میشوم و حتی چندسال پیش به خاطر این مسئله به قدری ناراحت بودم که یک نامه برای کاربران فضای مجازی نوشتم و از انها درباره این مسئله به شدت انتقاد کردم.

این مجری تلویزیونی در برنامه بهار و نارنج درباره مسائل مربوط به کمک رسانی به زلزله زده های کرمانشاه صحبت های زیادی کرد و از مردم برای کمک کردن به زلزله رده ها در آستانه عید نوروز کمک طلبید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>