از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانی

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانی در ایران را به همراه جزئیات در این بخش از حوادث سایت شبناک مشاهده نمایید.

جزئیات اعتراضات خیابانی در ایران

هیچکسی فکرش را هم نمیکرد که گرانی تخم مرغ به خیابانها کشیده شود و برخی از اراذل و اوباش هم از این نارضایتی نهایت استفاده را کنند.

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانی

شاید طاقت مردم لبریز شده بود و با یک افزایش قیمت طغیان کرد.

حالا ماجرا به جاهای باریک کشیده شده است و برخی از افراد سودجو و ضدانقلاب هم به میان مردم معترض به گرانی امده و با تحریک انها مسیر شعارها را تغییر داده اند شعارهایی که ابتدا درباره وضعیت اقتصادی بود و حالا علیه نظام سر داده میشود.

آتش زدن اموال عمومی توسط اعتشاش گراناز آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانی

اعتراضات از کجا شروع شد؟

بعد از افزایش قیمت تخم مرغ و همچنین خبرهای 1500 تومان شدن بنزین باعث شد در فضی مجازی کمپین ها نارضایتی اقتصادی شکل بگیرد و در نهایت آقای سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد در یک فراخوان از مردم مشهد بخواهد که برای مردم برای این افزایش قیمت ها در یک راهپیمایی مسالمت آمیز به خیابان بیایند. خبر های داغ

اما این راهپیمایی به حاشیه کشیده شد و برخی از افراد شعارهای اقتصادی را به سیاسی تغییر دادند و انتشار ویدئوها و خبرهای تظاهرات مردم مشهد در رسانه ها منتشر شد.اخبار سیاسی

این جرقه ناآرامی ها شد و کم کم شهرهای دیگر کشور هم شاهد تظاهرات و اغتشاش شد.

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته شدن

معترضان به وضعیت معیشتی و اقتصادی خیلی بدشانس بودند چرا که برخی از اراذل و اوباش کاری کردند که آنها نتوانند خواسته های خود را در خیابانها طلب کنند!

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانی

برخی از ارذل و اوباش با اغتشاش و آسیب رساندن به اموال و امکان عمومی باعث تنش و درگیری با نیروی انتظامی شد.

در برخی از شهرها حتی تعداد از افراد ضدانقلاب به سوی پلیس تیراندازی میکردند و باعث شهادت تعدادی از عوامل نیروی انتظامی شدند.

این درگیری ها حتی به کشته شدن تعدادی از هموطنان مان در جریان این اتفاقات شد.

در خبرهایی که از فضای مجازی به چشم میخورد ویدئوهایی است از آتش زدن پاسگاه شهر قهدریجان استان اصفهان و همچنین کشته شدن چند نفر در این شهر…

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانیاز آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها در اعتراضات خیابانی

امیدواریم که این حوادث تلخ و ناراحت کننده به زودی پایان بیابد چرا نه برای مردم و نه برای وضعیت کشورمان مفید است.

امیدواریم که دولت نیز روشی را برای شنیدن صدای اعتراض مردم در نظر بگیرد که دیگر شاهد سوء استفاده های گروه های ضد انقلابی در میان مردم نباشیم.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *