آخر داستان سریال شهرزاد چه میشود؟ +ماجرای پایان سریال شهرزاد

آخر داستان سریال شهرزاد چه میشود؟ + ماجرای پایان سریال شهرزاد را در زیر مشاهده نمایید.

آخر داستان سریال شهرزاد

سریال شهرزاد از مشهور ترین و محبوب ترین مجموعه های نمایشی خانگی می باشد فروش فوق العاده و استقبال بسیار زیادی داشته است و از معدود ترین سریالهای است که به صورت سینمای خانگی و خارج از شبکه های تلویزیونی پخش می شود و به این شدت مورد استقبال قرار گرفته و فروش زیادی داشته است.

آخر داستان سریال شهرزاد,پایان سریال شهرزاد

داستان دراماتیک عاشقانه و تاریخی آن از مهمترین دلایل فروش و استقبال مخاطبان از آن شده است یکی دیگر از دلایلی که این وضع این سریال محبوب واقع شود میتوان به حضور سوپر استار های سینمای ایران در این مجموعه اشاره کرد چهره های بسیار محبوب و معروف و بزرگی همچون مهدی سلطانی، شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ،علی نصیریان ، مصطفی زمانی ،امیرحسین فتحی، پریناز ایزدیار،نهال دشتی، نسیم ادبی، گلاره عباسی، و امیر جعفری اشاره کرد.

آخر داستان سریال شهرزاد,پایان سریال شهرزاد

نویسنده و کارگردان

کارگردان آن حسن فتحی بود و تهیه کننده آن محمد امامی می باشد حسن فتحی نویسندگی آن را هم برعهده دارد و پسرش یکی از نقش های پر رنگ این مجموعه را با کاراکتر صابر عبدلی بر عهده دارد. معرفی فیلم و سریال

آخر داستان سریال شهرزاد,پایان سریال شهرزاد

در ابتدا قرار بود که اسم این سریال روزی روزگاری عاشقی باشد اما اسم آن تغییر یافت.

آذرماه ۱۳۹۳ ساخت فصل اول این مجموعه آغاز و اسفندماه۱۳۹۶ ساخت فصل سوم (آخرین فصل) به پایان رسید. هر دوشنبه، قسمت جدیدی از این مجموعه در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

آخر داستان سریال شهرزاد,پایان سریال شهرزاد

ماجرای پایان سریال شهرزاد

داستان آن مربوط به زمان دکتر مصدق می باشد که در آشوب و ناهنجاری های اجتماعی یک مثلث عشقی به وجود می آید شهاب حسینی که نقش قباد را بر عهده دارد با شیرین (پریناز ایزدیار) ازدواج کرده ولی علاقه به یکدیگر ندارد به خاطر اینکه شیرین بچه دار نمی‌شد شهرزاد (ترانه علیدوستی) را به عقد او درآوردند و از او صاحب یک فرزند شد اما او نیز در یک رابطه عاشقانه با مصطفی زمانی بود که این جدایی شکست های عاطفی را برای او به وجود آورد.

آخر داستان سریال شهرزاد,پایان سریال شهرزاد

اما بعد از به دنیا آمدن فرزند آنها به دستور بزرگ آقا قباد از ترانه علیدوستی طلاق گرفت و شهرزاد مجدداً به عشق قدیمی خود برگشت در این حین قباد عاشق ترانه علیدوستی شده بود نمی توانست از او دل بکند و او را فراموش کنند بنابراین اتفاقات بعد از آن ماجراهای این سریال را ساخت.

آخر داستان سریال شهرزاد چه میشود؟

تاکنون فیلمنامه سریال شهرزاد چندین بار عوض شده است و به دلیل اینکه این فیلمنامه توسط برخی از بازیگران لو رفته بود نویسنده آن تصمیم به تغییر فیلمنامه و داستان آن کرد اما با پیش بینی هایی که میشود یکی از شخصیت های این مجموعه که در مثلث عشقی قرار دارد کشته خواهد شد که به احتمال زیاد قباد دیوان سالار کشته خواهد شد و پسرش کبیر به نزد مادرش برمیگردد.

آخر داستان سریال شهرزاد,پایان سریال شهرزاد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *