آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان

شما می توانید در این بخش از مجله اینترنتی شبناک آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان را به همراه جزئیات این خبر و زمان شروع ثبت نام مشاهده کنید.

آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان + زمان ثبت نام

سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش کشور گفت سامانه ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن از فردا  کار خود را شروع می کند.

به نقل از خبرگزاری ها گودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت اداره آموزش و پرورش با اشاره به شروع کار سامانه ثبت نام فرهنگیانی که فاقد مسکن هستند بیان داشت سامانه maskan. Medu.ir از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه چهاردهم آذرماه برای ثبت‌نام فرهنگیانی که فاقد هرگونه مسکن هستند شروع به کار خواهد کرد.

آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان

شما می توانید برای ورود به این سایت برای ثبت نام به راحتی به سایت مسکن براجعه کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید.

این سامانه برای فرهنگیانی که فاقد هرگونه مسکن می باشند اعم از افرادی که نسبت به ثبت نام اقدام کردند و افراد جامانده که موفق به ثبت نام نشده بودند در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش همچنین تاکید کرد که فرهنگیان در اسرع وقت با ورود به سامانه فعال شده به تکمیل اطلاعات مورد نیاز خود هرچه سریعتر اقدام کنند.

پیشنهاد شبناک به شما : زمان واریز بسته حمایت معیشتی آدر ماه مشخص شد + جزییات خبر

به گزارش خبرگزاری ها در تفاهم نامه ای که بین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش بسته شده است تامین ۱۷۰ هزار واحد مسکونی در شهرها و مناطق روستایی برای فرهنگیانی که فاقد هرگونه مسکن هستند بر اساس اعلام نیاز آموزش و پرورش کشور با استفاده از کلیه ظرفیت‌ها و منابع مالی امکانات موجود ۳۲ سال کشور تحت بررسی قرار گرفته است.

مدت این تفاهم نامه در هفت ماده تهیه تدوین و تنظیم شده و به امضای دو برزی رسیده و مدت اجرای این تفاهم نامه سه سال است یعنی تا آبان ماه سال ۱۴۰۱ اعتبار دارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.