بیوگرافی آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش +تصاویر

بیوگرافی آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش +تصاویر آزاده اسماعیل خانی و همسرش را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

بیوگرافی آزاده اسماعیل خانی

آزاده اسماعیل خانی متولد دهه شصت می باشد و در تهران به دنیا آمده است. بیوگرافی شخصیت های مشهور 

یکی از بازیگران زن نه چندان فعال در سینما و تلویزیون ایران است مادرش نیز گوهرخیراندیش از پیشکسوتان و بزرگان سینما بوده و پدرش جمشید اسماعیل خانی نیز از ستاره‌های سینما و تلویزیون بود که 18 فروردین 1381 فوت کرده است.

عکس آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

در یک خانواده کاملا هنرمند به دنیا آمد و به دلیل شرایط هنری که در خانه حکم فرما بود در میان خواهر و برادرش او به سمت بازیگری سوق پیدا کرد یک برادر به نام امید دارد و یک خواهر به نام آناهیتا دارد.

دختر و پسر گوهر خیراندیش

رشته تحصیلی خودش نیز بازیگری و تئاتر می باشد که دوره عالی آن را در کشور آمریکا گذرانده است سال‌ها در این کشور اقامت داشته است.

نقش آفاق دختر دکتر وزیری در معمای شاه

آزاده اسماعیل خانی در عرصه تئاتر و نمایش کار خود را آغاز کرده است و چندین کار را در کنار مادرش اجرا نموده از مشهورترین فعالیت های تلویزیونی و حرفهای او را میتوان به معمای شاه اشاره کرد.

آزاده اسماعیل خانی نقش آفاق دختر دکتر وزیری در معمای شاه

سریال معمای شاه یکی از مجموعه های مهم و معروف تلویزیونی بود که بازیگران بسیار مشهور و بزرگی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند آزاده اسماعیل خانی در سریال معمای شاه نقش آفاق دختر دکتر وزیری را ایفا کرد و به عنوان یک تجربه بسیار خوب و مهم برای او محسوب می شود

عکس های آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

عکس های آزاده اسماعیل خانی

مجموعه معمای شاه که درباره حکومت محمدرضا پهلوی و نحوه فرار او از ایران ساخته شده است مبلغی نزدیک به ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان صرف ساخت این سریال به مدت ۵ سال شد

همچنین ببینید: بیوگرافی های امیر کربلایی زاده، حسن زارعی و داریوش فرضیایی

بازیگران بسیار مشهوری همچون محمدرضا شریفی نیا و نرگس محمدی و روز رضوی و آرام جعفری و ثریا قاسمی و محسن یگانه و حدیث فولادوند و امیر کربلایی زاده و مهرآوه شریفی نیا در آن بازی کردند.

بیوگرافی آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

ازدواج و همسر

درباره اینکه آزاده اسماعیل خانی متعهد هستیم و جدول اطلاعات خاصی در دسترس نیست و به دلیل فعالیت ای کمبود در عرصه سینما و تلویزیون منبع معتبری درباره زندگی خصوصی و شخصی رو اطلاعاتی منتشر نکرده است

بیوگرافی آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

هنگامی که در کشور آمریکا در حال تحصیل بود همزمان در کار بازیگری نیز کلاس های تخصصی را سپری می‌کرد و همچنین در نویسندگی نیز تخصص دارد و علاقه بسیار زیادی به مطالعه و ورزش دارد.

instagram.com/azadehesmailkhani

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *