آغاز سهمیه بندی سوخت بنزین با قیمت جدید از 24آبان ماه 98

سهمیه بندی سوخت بنزنین با نرخ جدید از ۲۴ آبان ۹۸ آغاز شده و بنا به اعلام و اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از بعد صاحبان خودروها با سهمیه تعیین شده اقدام یه سوخت گیری کنند شما میتوانید جزییات  خبر گران شدن بنزنین و نرخ های مشخص شده را در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

سهمیه بندی بنزین  با کارت سوخت آغاز شد + نزخ جدید

یه گزارش  خبرگزاری ها : بنا بر اعلام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، قیمت بنزین معمولی سهمیه ای از قرار هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیر سهمیه ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و قیمت بنزین سوپر از قرار هر لیتر ۳۵۰۰ تومان خواهد بود.

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران آغاز سهمیه‌ بندی بنزین و قیمت‌های جدید را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری ها مطرح  شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای طرح مدیریت مصرف سوخت را اجرایی کرد.

آغاز سهمیه بندی سوخت بنزین از 24 آبان

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به اطلاع عموم هموطنان عزیز می رساند که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران محترم سه قوه ، از ساعت صفر روز ۲۴ ماه آبان سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز به ترتیب بیان شده در این اطلاعیه انجام می شود.

جدول میزان سهمیه بندی  ماهانه سوخت بنزین

میزان سهمیه بنزین هر نوع خودرو به ترتیب زیر است :

جدول ترخ میزان مصرف ماهانه بنزنین خودروها مشخص شد + تصویرجدول

 میزان نرخ بنزین سهمیه بندی با کارت سوخت مشخص شد:

قیمت بنزین معمولی سهمیه ای از قرار هر لیتر ۱۵۰۰ تومان

قیمت بنزین معمولی غیر سهمیه ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان

قیمت بنزین سوپر از قرار هر لیتر ۳۵۰۰ تومان

پیشنهاد شبناک به شما : سهمیه بندی بنرین چند لیتر است ؟ + قیمت بنزین

قیمت بنزنین افزایش یافت

از ساعت صفر روز ۲۴ سهمیه کامل ماه آبان سال ۱۳۹۸ همه خودروها به کارت سوخت شخصی آن ها واریز شده و سهمیه خودروهای شخصی به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است. استفاده از سهمیه سوخت صرفا با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی میسر خواهد بود .

کسانی که تاکنون به هر علت کارت سوخت شخصی خود را دریافت نکرده اند ، از ساعت اجرای طرح، سهمیه سوخت ایشان محفوظ است و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند .

افرادی که کارت سوخت ندارند ، شامل کسانی که تاکنون درخواست المثنی نداده اند ، کسانی که درخواست داده و هنوز کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند و همچنین کسانی که کارت سوخت برایشان صادر شده ولی در باجه معطله شرکت ملی پست است ، سهمیه همه آنها از همین امروز محفوظ و ذخیره خواهد شد.

به منظور رفاه حال دارندگان خودروها با اولویت وانت بارها مقررگردید وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه کشور ظرف مدت یک ماه ضوابط تشویقی برای توسعه مصرف CNG‌ در خودروها را تنظیم و به تصویب شورای اقتصاد برسانند .

همچنین به خودروهای همه دستگاه های اجرایی دولتی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری ، سهمیه بنزین تعلق نمی گیرد و این خودروها باید با قیمت هر لیتر ۳۰۰۰ تومان نسبت به دریافت بنزین اقدام کنند .

نرخ CNG و نفت گاز در سهمیه بندی سوخت

نرخ CNG‌ بدون تغییر خواهد بود و افزایش نخواهد بافت

قیمت نفت گاز با کارت سوخت جایگاه دار بدون تغییرخواهد بود.

 آیا کرایه  اسنپ و تپ سی در سهمیه بندی سوخت بنزین افزایش میابد؟

برای مسافربرهای بر پایه اینترنت (اسنپ و تپ سی) مشروط برآن که نرخ های خود را از مقادیر مصوب، به تشخیص وزارت کشور تغییر ندهند، اعتبار معادل سهمیه مصوب تعلق خواهد گرفت. برای تامین سوختخودروهای مسافربر خطی و بین شهری ، آژانس های مسافربری و آموزشگاه های رانندگی تمهیدات لازم اتخاذگردیده است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

همه چیز درباره افزایش نرخ بنزین + قیمت نرخ جدید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *