آموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و پاره کردن پرده بکارت

آموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و پاره کردن پرده بکارت را در این بخش مسائل رابطه زناشویی مشاهده نمایید.

شب حجله

شب زفاف یا حجله یکی از سنت های قدیمی در ایران و خاورمیانه است که عروس و داماد در شب عروسی وارد اتاقی میشدند و بعد از برقرار رابطه جنسی (دخول) و پاره شدن پرده بکارت دختر این اتفاق را جشن میگرفتند.

البته مراسم حجله دیگر کهنه شده و بسیاری از مردم آن را اجرا نمیکنند زیرا به نوعی خلاف عرف و اخلاق اسلامی بوده و باعث خجالت کشیدن عروس و داماد میشود.

امروز دیگر شب حجله در حضور مهمانان برگزار نمی شود و این کار به بعد از عروسی و در خانه عروس و داماد انجام می شود که به آن شب زفاف گفته می شود.

آموزش شب زفافآموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و رابطه با همسر

البته خیلی از روانشناسان معتقدند بعد از شب عروسی نباید به رابطه جنسی پرداخت چرا که خستگی استرس‌های ناشی از مراسم عروسی و مشکلات روحی روانی دیگر که به خستگی بدن و عدم تمرکز زوجین منجر می شود باید این کار را زمان دیگری موکول کرد.

آموزش شب زفاف

در شبی که عروس و داماد تصمیم داشتند که رابطه جنسی برقرار کنند باید آنها از سلامت روح خود اطمینان حاصل کنند یعنی باید بدانند که هیچگونه اضطراب و استرسی در آنها وجود ندارد تا بتوانند تمرکز لازم را برای اولین دخول داشته باشند.

بسیاری از پزشکان معتقدند که برای اولین دخول که به پارگی پرده بکارت دختر منجر میشود باید برخی مسائل را رعایت کرد که دختر درد و فشار زیادی را متحمل نشود.

آموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و رابطه با همسر

پاره شدن پرده بکارت همسر

برای اولین دخول باید کمی واژن همسر را با دست مالش داد (بالای واژن که به چوچوله مشهور است) تا همسر تحریک شده و واژن او با ترشحاتی که میکند برای دخول اماده شود.

سپس سر آلت تناسلی را بسیار آرام و آهسته و تا سر ختنه گاه درون واژن وارد کنید تا پرده پاره شود و برای عمل دخول آماده شود.

آموزش شب زفافآموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و رابطه با همسر

فقط باید به این موضوع توجه داشته باشید که سوراخ واژن به انداز قطر آلت تناسلی نیست و با دخول درد زیادی به همسرتان وارد میشود که باید بسیار آرام و آهسته تا ختنه گاه دخول را انجام دهید و کم کم در صورتی که همسرتان تحریک شده بود به صورت کامل آلت تناسلی را داخل نمایید.

کاهش درد

برای کم کردن درد برای همسرتان باید با مالش دادن واژن، او را کاملا تحریک کنید تا در هنگام رابطه دچار درد نشود چرا که این درد کاملا طبیعی بوده و با کمی ملایمت و آرامش میتوان آن را به ححد زیادی کاهش داد.

آموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و رابطه با همسر

آموزش شب زفاف یا شب اول عروسی و رابطه با همسر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.