آموزش ماساژ همسر و فواید ماساژ جنسی یا سکسی

آموزش ماساژ همسر و فواید ماساژ جنسی یا سکسی برای همسر را در بخش آموزش رابطه زناشویی مشاهده میکنید.

فواید ماساژ جنسی یا سکسی

در این سایت می خواهیم فواید ماساژ همسر و ماساژ جنسی را به شما توضیح دهید مالش انواع مختلفی دارد مالش دادن جنسی یکی از مهمترین ها می‌باشد .

آموزش ماساژ همسر و فواید ماساژ جنسی یا سکسی

از قدیم‌الایام ماساژ به عنوان یک راه های درمانی برای گرفتگی عضلات مفاصل و ماهیچه ها استفاده می شود و البته همچنان نیز استفاده می شود قدیم الایام حمام ها افرادی وجود داشتند که مشتریان را ماساژ می دادند و همین باعث می شود که بسیاری از دردهای مفاصل آنها برطرف شود و طرفداران زیادی پیدا کند.

آموزش ماساژ همسر

اما امروزه ماساژ همسر جنسی یا سکسی شاخه های دیگر از این فعالیت هاست و می‌توان با یک مالش دادن همسر و خود را به صورت زیادی از لذت رابطه زناشویی بهره‌مند کرد.

آموزش ماساژ همسر و فواید ماساژ جنسی یا سکسی

متاسفانه برخی ها تصور می کنند نزدیکی با همسر فقط دخول می باشد و همه چیز را در آلت تناسلی خلاصه می کنند در صورتی که در زمینه سکسولوژی بسیار موشکافانه تر به این قضیه توجه می کنند و حتی بزرگان دین و اهل بیت مردم را برای نزدیکی با همسر به مالش دادن آن ها توصیه کرده‌اند و تأکید کردند که قبل از نزدیکی با همسر با بدن آنها بازی کنید چراکه باعث تحریک و برانگیخته شدن احساسات آنها خواهد شد.

آموزش ماساژ همسر

برای این منظور بهتر است که قبل از رابطه جنسی با روغن زیتون یا روغن نارگیل دستان را چرب کرد

آموزش ماساژ همسر و فواید ماساژ جنسی یا سکسی

و از مهره های گردن به پایین همسر را مالش داد بهتر است که این کار را با به اصطلاح نیشگول های آرام آغاز کرد و سپس کف دست را از مهره های گردن تا به گودی کمر حرکت دادن تا بر اثر اصطحکاکی مقداری گرما با دستانتان ایجاد شود

این کار را کاملاً بر روی پشت رود و در همه مناطق انجام دهید به طرف بازوهای او رفته و تا زیر بغل به خوبی لمس کنید همین کار را باید به قسمت کمر به پایین داخل ران و باسن انجام داد این کار باعث می شود که همسر علاوه بر اینکه گردش خون سهولت بیشتری برخوردار شده و تحریک جنسی بیشتری بر او اعمال شود.

فواید ماساژ همسر جنسی یا سکسی

سعی کنید هنگام مالش دادن کمی با کف دست به بدن فشار وارد کنید نه اینکه به صورتی باشد که او دردی احساس کنند روش دیگری را نیز می توانید انجام دهید و آن هم با نوک انگشتانتان بر روی بدن او بکشید.

فقط باید توجه داشته باشید که ناخن شما خراشی به او وارد نکند و فقط نوک انگشتان استان مقداری مو در بدن حرکت کنند این کار باعث می شود که بدن حالت خوشایند و شادابی را احساس نمایند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.