عکس های اجساد هواپیمای یاسوج و پرواز تهران یاسوج

عکس های اجساد هواپیمای یاسوج و پرواز تهران یاسوج و جزئیات آن را در زیر مشاهده میکنید.

عکس های اجساد هواپیمای یاسوج

پرواز تهران یاسوج که در روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه ۱۳۹۶ به پرواز در آمد ۵۰ دقیقه از این پرواز نگذشته بود که از صفحه رادار برج مراقبت خارج شد.

این پرواز ۶۶۶ سرنشین و خدمه را به همراه داشت که با سرنوشت نامعلومی روبه‌رو شدند و به سرعت در فضای مجازی خبر مفقود شدن هواپیمای تهران یاسوج دست به دست چرخید و برخی از خبرگزاری ها این اتفاق را تایید و برخی دیگر تکذیب می کردند. خبر های داغ

عکس های اجساد هواپیمای یاسوج

در نهایت استاندارد استان اصفهان این خبر را تایید کرد و گفت که این هواپیما به دلیل برخورد با قله کوه دنا سقوط کرده است متاسفانه به دلیل مسدود بودن و صعب العبور بودن راه‌های این قله امکان امدادرسانی سریع به حادثه دیدگان وجود نداشت و همین امر باعث شود که همه سرنشینان این هواپیما جان خود را از دست بدهند.

بعد از گذشت سه روز از این حادثه مرگ همه سرنشینان هواپیما تایید شد و در همین راستا تصاویر مختلفی در فضای مجازی با عنوان تصاویر اجساد هواپیمای تهران یاسوج منتشر شد که بازار شایعات را کاملاً داغ کرد.

تصاویر جعلی اجساد هواپیمای یاسوج

هیچ کدام از این تصاویر مربوط به حادثه دیدگان هواپیمای تهران یاسوج نمی‌باشد و بسیاری از این تصاویر مربوط به تصادفات و حوادث دیگر در سراسر جهان بوده است که با نام عکس ها در هواپیمای تهران یاسوج به اشتراک گذاشته می شوند.

تصاویر جعلی اجساد هواپیمای یاسوجعکس های اجساد هواپیمای یاسوج و پرواز تهران یاسوج

بخشی از تصاویر مربوط به اجساد سوخته و متلاشی شده داعش و تکفری ها در سوریه است که به نام اجساد هواپیمای یاسوج به اشتراک گذاشته میشوند.

تصاویر دلخراش از اجساد سوخته داعشعکس های اجساد هواپیمای یاسوج و پرواز تهران یاسوج

اقدام بسیار زشتی که برخی از کانال های تلگرامی برای افزایش ممبر های خود و همچنین برای ارسال خبرها و تصاویر داغ به چنین کاری دست می‌زنند که هیچ کدام از این تصاویر واقعی نبوده و همگی مربوط به حوادث دیگر می باشد.

لازم به ذکر است که تابحال هیچگونه تصاویری از اجساد هواپیمای یاسوج تهران منتشر نشده است همه تصاویر مربوط به آن که در رسانه ها و فضای مجازی منتشر می‌شود کاملاً کذب است.

عکس های اجساد هواپیمای یاسوج و پرواز تهران یاسوج

فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: از ساعت ۶ صبح ۸۰ امدادگر دیگر به صورت پیاده به محل کشف لاشه اعزام شدند.

وی ادامه داد: اجساد کشف شده را به پشت قله انتقال می دهیم تا در صورت امکان با بالگرد به پایین منتقل شود. شرایط جوی از امروز صبح نا مساعد است. فتحی گفت: لاشه هواپیما متلاشی شده و کار جمع آوری اجساد سخت است.

تصویر زیر مربوط به تصادافت جاده ای میباشد و ربطی به سقوط هوپیما نداردعکس های اجساد هواپیمای یاسوج و پرواز تهران یاسوج

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.