بیوگرافی احسان علیخانی و همسرش +تصاویر خانواده علیخانی

بیوگرافی احسان علیخانی و همسرش و عکس های خانواده احسان علیخانی (Ehsan Alikhani) را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی احسان علیخانی

احسان علیخانی در پانزدهمین روز از آبان ماه 1361 در پایتخت به دنیا امده است

بیوگرافی احسان علیخانی و همسرش

او را می توان از محبوب ترین مجری های جوان تلویزیون به شمار آورد که با مهران مدیری از نظر محبوبیت در یک جایگاه قرار دارد.

یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت او حضور مداوم این مجری در تلویزیون است که هر ساله با برنامه ماه عسل در ماه مبارک رمضان مهمان خانه ها می شود.

چندین سال پیاپی در تلویزیون حضور داشته است و با اجرای خوبش با موضوع های عرفانی حس و حال خاصی را به مخاطبانش القا می‌کند که بدون شک بر روی محبوبیت او تاثیر زیادی گذاشته.

دوران کودکی احسان علیخانیدوران کودکی احسان علیخانی

او مجری و تهیه کننده تلویزیونی ایرانی و از مجری های محبوب در تلویزیون میباشد که با برنامه های متنوعی که تا کنون داشته توانسته مخاطبان بسیار زیادی را برای خود جذب کند.

دوران کودکی احسان علیخانی

تحصیلات احسان علیخانی

در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده و تا کارشناسی آن را ادامه داده است او همچنین در طراحی صحنه نیز تخصص دارد و یکی از هنرمندان جوان فعال بوده که در ساخت برنامه های زنده مختلف فعالیت حرفه ای دارد.

عکس بچگی احسان علیخانیعکس بچگی احسان علیخانی

او هر ساله به پاس موضوعات عرفانی و روحانی که بر روی آنتن می‌برد مورد تقدیر و تجلیل مسئولان کشور قرار میگیرد

از مهمترین افرادی که از این مجری جوان حمایت و تقدیر به عمل آورد آیت الله حسینی بوشهری رئیس حوزه علمیه قم بود

که در ۴ شهریور ماه در جمع مدیران تلویزیون به شخصه ضمن تبریک به برنامه سازان کشورمان با بردن نام احسان علیخانی از او به خاطر فعالیت های عرفانی در ماه رمضان تشکر به عمل آورد

نحوه حضور احسان علیخانی در تلویزیون

او فعالیت های هنری خود را در سال 1379 به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد و تا چند سالی در کنار کارگردانان مطرح سینمای ایران کار دستیاری را انجام می‌داد همچنین چندین تله فیلم را کارگردانی نموده است.

تجربه کارگردانی

فعالیت کارگردانی را در سال ۱۳۸۱ با باشگاه مهرورزان آغاز کرد و بعد از آن کارگردانی قله های افتخار یک مستند بسیار پرطرفدار بود را انجام داد همچنین در تابستان ۱۳۸۳ پسرای ایرانی و سپس صبح بخیر ایران را اجرا نمود.

احسان علیخانی قبل از عمل زیبایی

مجری گری احسان علیخانی

مجری گری را نیز در سال ۱۳۸۳ با صبح بخیر ایران آغاز کرد در اول صبح برای ساعت ۶ از شبکه اول سیما پخش میشد بعد با برنامه جزرومد در سال ۱۳۸۴ به فعالیت تلویزیونی خود ادامه داد و با برنامه پرطرفدار ماه عسل دانست به شهرت بسیار زیادی برسد و او را به محبوب‌ترین مجری تلویزیونی بعد از مهران مدیری تبدیل کنند.

شهرت احسان علیخانی با برنامه ماه عسل

برنامه ماه عسل برنامه بود که از سال ۱۳۸۶ از شبکه سوم در ماه رمضان و هنگام افطار پخش می‌شد و سازنده کارگردان و تهیه کننده و مجری آن است این برنامه موضوعی عرفانی دارد مهمانان آن بسیار خاص و استثنایی هستند که زندگی عجیب و متفاوت ایران نسبت به دیگر مردم تجربه کرده است.

بیوگرافی احسان علیخانی,عکس های خانواده احسان علیخانی

احسان علیخانی در سال‌های اخیر برنامه ماه عسل آن قدر طرفدار و محبوب شد که به پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی ایران تبدیل شد بیمارانی که به این برنامه دعوت شدن همگی به شهرت ملی رسیده و زندگی آنها دگرگون شده است و بسیاری از مردم ایران آنها را میشود موضوع داستانهای ماه عسل بسیار دراماتیک رمانتیک است حالت عرفانی به بینندگان قبل از افطار اهدا می کنند. رامبد جوان

شایعه مرگ احسان علیخانی

همیشه حواشی زیادی درباره این هنرمند خوب کشورمان وجود دارد

یکی از تلخ ترین و زشت ترین حواشی که برای او به وجود آمد شایعه مرگ او بود

که در فضای مجازی و در برخی از کانالهای تلگرامی به صورت کاملا غیر اخلاقی منتشر شد

اومی‌گوید وقتی که این خبر را شنیدم خودم تعجب کردم چرا که برای اولین بار کسی که این خبر را به من داد عادل فردوسی‌پور بود

که چندین بار به گوشی من تماس گرفته و وقتی که جواب دادم او با نگرانی گفت حالت خوب است؟

و من در عجب بودم که چرا اینقدر با دل نگران زندگ زده!

وقتی که قضیه را برای من توضیح داد من به خانواده ام تماس گرفتم و مادرم با وضعیت جسمانی و روحی بسیار نگران کننده ای باور نمیکرد که من زنده هستم این بدترین حاشیه ای بود که برای من ساخته شد

احسان علیخانی

تهیه کننده

بیوگرافی احسان علیخانی کم کم دامنه فعالیت‌های هنری خود را در تلویزیون افزایش داد و کار تهیه‌کنندگی را در تلویزیون و سینما به دست گرفت از مهمترین فعالیت های که با مانتوی کنندگی انجام داده می توان به بهار نارنج که ویژه برنامه تحویل سال و فصل بهار است و قبل از عید نوروز پخش می شود و همچنین به فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا در سال ۱۳۸۵ اشاره کرد.

بیوگرافی احسان علیخانی,عکس های خانواده احسان علیخانی

سبک اجرا

سبک اجرای احسان علیخانی بسیار روان و ساده و خاص و متفاوت است بسیار عامیانه و با ادبیاتی کاملاً ساده با مردم صحبت می کنند

بگونه‌ای که همه مردم ایران می‌توانند با استفاده قرار کنند اجرای زنده بی نظیر است تسلط کامل بر صحبتهای که می کنند دانسته را نسبت به سایر مجری‌های ایرانی متمایز کند در حال حاضر مجری شماره یک روزهای ماه رمضان است بسیاری از مردم ایران را توانسته مقابل تلویزیون میخکوب کند.

بیوگرافی احسان علیخانی و مهران مدیری

دستمزد احسان علیخانی

در سال ۱۳۹۴ در ماه تیر خبرهای در فضای مجازی درباره دستمزد احسان علیخانی منتشر شد که خبر می داد بود مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای اجرای برنامه ماه عسل درخواست کرده است بعد از انتشار این خبر به این ماجرا واکنش نشان داد و گفت که فیلم برداری برگزارکنندگان مجالس عروسی دستمزدشان از کارگردانان و تهیه کنندگان با سابقه بیشتر است من باید به این درآمد و دستمزد ما انتقاد شود.

همچنین ببینید: بیوگرافی های جواد خیابانی، محمدحسین میثاقی،صبا راد

این صحبت های او انتقادها با واکنش های بسیار زیادی را به همراه داشت و می گفتند نباید از برنامه ماه عسل احساسات مردم را هدف قرار گرفته منبعی برای کسب درآمد ساخت در نهایت در یکی از قسمت های برنامه ماه عسل اعلام کرد که این حقوق های نجومی و یک میلیاردی کاملاً کذب است و من فقط ۴۵ میلیون تومان برای مدت یک سال تلاش جهت فیلم برداری و تهیه کنندگی و اجرای برنامه ماه عسل دریافت می کنند.آرش ظلی پور

احسان علیخانی و مادرشاحسان علیخانی و مادرش

احسان علیخانی بچه طلاق است؟

در یکی از برنامه ها که مهمان برنامه ماه عسل یک شخصی که فرزند طلاق بود حضور داشت و در حال درد کردن دوست به یکباره این مجری به گفت من خیلی شبیه تو بودم توان ۱۳ سال را دیدی من هنوز من ۱۳ سالم ندیدم و برخی آن فکر کردن که بچه طلاق است اما در واقع پدر زمانی که کودک بوده فوت کرده و مادرش نیست ازدواج کرده برای همین یک برادر دارد که نام خانوادگی روز با این مجری متفاوت است و نام خانوادگی برادرش حسنی لو یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال بود. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

ازدواج و همسر

کاجان خبرهای زیادی درباره ازدواج احسان علیخانی در فضای مجازی وجود دارد اما همگی آنها شایعه و کذب است این مجری پر توان و جوانی تلویزیون مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است

احسان علیخانی و همسرش,خانواده احسان علیخانی

بیوگرافی احسان علیخانی,عکس های خانواده احسان علیخانی

مجری برنامه عصر جدید احسان علیخانی

احسان علیخانی با یک برنامه استعدادیابی به شبکه سه خواهد آمد. بنابر اخبار این برنامه در زمینه‌هایی

مانند ورزشی، هنری و سرگرمی استعدادیابی خواهد کرد. این برنامه تلویزیونی در زمستان امسال

از شبکه سه سیما پخش خواهد شد این مجموعه بی نظیر بزودی بر

روی آنتن شبکه خانگی می آید و از چند بخش تشکیل شده و بخش داوری و قضاوت نیز بر عهده ی آقای سید بشیر حسینی و آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی و… برگذارد می شود.

احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید احسان علیخانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.