احسان کرمی و همسرش +بیوگرافی و خانواده احسان کرمی

احسان کرمی و همسرش +بیوگرافی و عکس های خانواده احسان کرمی را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی احسان کرمی

احسان کرمی در بیستمین روز تیر ماه ۱۳۵۹ در شهر تهران به دنیا آمده است

بیوگرافی احسان کرمی,عکس های احسان کرمی

از جمله بازیگر مرد است که در عرصه صدا گذاری و خوانندگی فعالیت داشته است و همچنین بیشترین فعالیت حرفه ای در زمینه اجرا و مجری گری بوده.

دانشگاه هتل داری تحصیل کرده و توانسته فوق دیپلم این رشته را دریافت نمایند رشته تحصیلی ارتباطی با تخصصش ندارد.

احسان کرمی و مادرشمادر احسان کرمی,احسان کرمی و مادرش

شروع فعالیت هنری

فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۸۵ با حضور در رادیو آغاز کرد و مدت زیادی به عنوان گوینده رادیو فعالیت می‌کرد

همچنین ببینید: بیوگرافی های احسان علیخانی، صبا راد

رادیو هایی که در آن فعالیت داشته می توان به رادیو ایران و رادیو تهران و پیام اشاره کرد و در بسیاری از برنامه‌های رادیویی او به عنوان گوینده فعالیت داشته از مهمترین و مشهورترین برنامه های رادیویی که در آن گویندگی می‌کرده برنامه جمعه ایرانی بود که روزهای جمعه توسط این مجری اجرا می شود و طرفداران بسیار زیادی را داشت.

بیوگرافی احسان کرمی

تجربه بازیگری احسان کرمی

احسان کرمی فعالیت های زیادی داشته است و به صورت زنده در صحنه نمایش بازی نموده است چرا که در کودکی به بازیگری علاقه مند بوده و این علاقه را به کلاس های بازیگری و حضور در نمایش و تئاتر کشاند کلاسهای بازیگری را در نزد میکائیل شهرستانی رفته و تکنیک های این هنر را فرا گرفته است از نمایش های جلو بازی کردن می توان به نمایش در بست ۳۶۰ درجه و عالیجناب و اژدهای سرخ اشاره کرد.

بیوگرافی احسان کرمی

حضور در سریال هیات مدیره

رسمی ترین و مهمترین تجربه های بازیگری را می‌توان به حضور در تلویزیون با سریال هیات مدیره اشاره کرد سریالی که توسط آقای مازیار میری کارگردانی شده و در نوروز سال ۱۳۹۷ هشت و شبکه پنج سیما در ۳۰ قسمت پخش می شود به عنوان نقش اول این سریال در آن حضور داشت و در کنار خانوم حدیث میر امینی زوج هنری را تشکیل داده بودند. محمدحسین میثاقی

مجری گری

احسان کرمی در برنامه های زیادی به عنوان مجری حضور داشته است که می توان به مجری گری در برنامه وقت خواب که از شبکه اینترنتی آپارات پخش می شود همچنین برنامه طلوع شبکه ۴ برنامه خوشا شیراز از شبکه استانی اصفهان و مهمترین آن افتتاحیه جشنواره فیلم فجر سال ۹۴ بر خنداننده شو در برنامه خندوانه در کنار رامبد جوان اشاره کرد.

بیوگرافی احسان کرمی

خوانندگی

احسان کرمی در خوانندگی هم فعالیت جدی دارد به گفته خودش بهترین که برادرش آهنگساز بوده همیشه او را حمایت کرده و تشویق می کرده که خواننده شود و همین باعث شد و خوانندگی روی بیاورد و چندین آهنگ را نیز وارد بازار نماید و همچنین تجربه برگزاری کنسرت در سال ۱۳۹۵ در کارنامه خود دارد و با گروه موسیقی نوشه همکاری داشته است

بیوگرافی احسان کرمی

ازدواج و همسرش

احسان کرمی در ۱۹ سالگی عاشق شدم و این عاشقی به ازدواج قطع شد. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

احسان کرمی و همسرشبیوگرافی احسان کرمی و همسرش

به گفته خودش در سن ۱۹ سالگی با همسرش آشنا شده و همین امر باعث شده که او با همسرش بزرگ شده و به خوبی هم را بشناسند حاصل ازدواج آنها یک پسر به نام نیک مهر بوده و از زندگی کنونی خانواده اش بسیار راضی است.

عکس خانواده و همسر احسان کرمی

instagram ehsan karami

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.