ادارات استان و شهر تهران فردا دوشنبه 16 دی ماه 98 تعطیل است + جزییات خبر

 و ضعیت خبر تعطیل شدن ادارات استان و شهر تهران را  در روز دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

وضعیت تعطیلی ادارات استان و شهرهای تهران در روز دوشنبه 16 دی ماه + جزییات خبر

سخنگوی دولت گفت: هیئت وزیران فردا دوشنبه ۱۶ دی ماه را در استان تهران و روز سه شنبه ۱۷ دی ماه را در استان کرمان تعطیل اعلام کرد.

خبرگزاری مهر: سخنگوی دولت گفت: هیئت وزیران فردا دوشنبه ۱۶ دی ماه را در استان تهران و روز سه شنبه ۱۷ دی ماه را در استان کرمان تعطیل اعلام کرد.

 

علی ربیعی سخنگوی دولت با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی که قرار است در تهران و کرمان برگزار شود، اعلام کرد: هیئت دولت جمهوری اسلامی ایران ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای مشارکت در مراسم تشییع و تجلیل از سردار قهرمان ایران و اسلام، سپهبد شهید، قاسم سلیمانی فردا دوشنبه ۱۶ دی ماه را در استان تهران و روز سه شنبه ۱۷ دی ماه را در استان کرمان تعطیل اعلام کرد.

پیشنهاد شبناک به شما : لغو کلیه امتحانات دانش آموزان در روزهای دوشنبه و سه شنبه

ادارات استان و شهر تهران فردا دوشنبه تعطیل نیست

ایرنا- استانداری تهران اعلام کرد: ادارات استان و شهر تهران فردا دوشنبه برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی تعطیل نیست اما مدیران با درخواست مرخصی کارکنان موافقت کنند.

بر اساس این مصوبات، تمامی امتحانات دانشگاه ها و مدارس استان تهران حتی امتحانات سراسری و نهایی برای روز 16 لغو شده است.
بناست مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید، روز دوشنبه ۱۶ دی ماه از مقابل دانشگاه تهران برگزار و نماز میت بر پیکیر شهید با حضور رهبر معظم انقلاب اقامه شود.

بر این اساس امتحان کلیه مدارس کشور در روزهای 16و 17 لغو و به روز دیگری موکول خواهد شد ، همچنین کلیه امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی  نیز در روزهای تشیع پیکر مقدس سردار سلیمانی لغو و به روز دیگز موکول شده است .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.