درخواست ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده ها

درخواست ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده ها و ماجرای درخواست ارسال نوار بهداشتی برای مردم زلزله زده را در خبرهای داغ ادامه سایت شبناک بخوانید.

ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده ها

با زلزله 7 ریشتری در استان کرمانشاه باعث شده که مردم حادثه دیده با مشکلات بهداشتی شدیدی رو به رو شوند.

درخواست ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده هادرخواست ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده ها

متاسفانه آمار تلفات جانی در این مناطق روز به روز در حال افزایش است و بسیاری از خانواده ها جان خود را از دست داده اند.

مشکل سرما برای زلزله زده ها

با شروع فصل سرما باعث شده که مردم حادثه دیده با مشکلات بسیار زیادی روبه رو شوند و با کمبود وسایل گرمایشی این مشکلات افزایش یافته است.

بارندگی های روزهای اخیر در غرب کشور نیز به دغدغه ها و دشواری های انها افزوده و آنها را با دردسرهای زیادی روبه رو کرده است.

کمبود وسایل بهداشتی

اما علاوه بر این ماجراها کمبود سرویس بهداشتی نیز از جمله مشکلات دیگر و مهم این مناطق میباشد که به گفته ساکنان حادثه دیده کمبود نوار بهداشتی برای بانوان و همچنین نبود پوشاک بچه باعث شده که وضعیت بهداشتی انها به شدت به خطر بیافتد و آنها را با بیماری های عفونی مبتلا کند.

درخواست مهناز افشار برای ارسال نوار بهداشتی

این مشکل با واکنش مهناز افشار نیز رو به رو شده و او از مردم درخواست کرده که برای بانوان زلزله زده نوار بهداشتی ارسال کنند تا آنها با مشکلات بهداشتی رو به رو نشوند.

درخواست ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده هادرخواست ارسال نوار بهداشتی برای زلزله زده ها

با ویدئو هایی که در شبکه های مجازی منتشر شده است گویا وضعیت رفاهی و کمک رسانی به مردم آسیب تعریف چندانی ندارد و مردم با مشکلات زیادی مواجه هستند.

یکی از مهمترین خواسته های آنها چادر و وسایل گرمایشی بوده که در حال حاضر به دلیل مشکلات امنیتی امدادرسانی را مختل کرده است (به گزارش خبرگزاری تسنیم)

آمار کشته شده ها از زبان نماینده کرمانشاه

لازم به ذکر است که روز گذشته نماینده مردم کرمانشاه در گفتگویی اعلام کرده بود که تعداد کشته شدگان بیش از 4 هزار نفر است و در یک کوچه حداقل 70 نفر جان خود را از دست داده اند که بعدا تکذیب شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.