ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست +تصاویر عروسی

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست +تصاویر عروسی یعقوب کریمی با نیکی محرابی را در این بخش از خبرهای ورزشی سایت شبناک مشاهده نمایید.

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی

روز گذشته خبری در شبکه های مجازی منتشر شد مبنی بر ازدواج نیکی محرابی بازیگر سریال گسل با یعقوب کریمی بازیکن تیم استقلال تهران که حواشی زیادی را به دنبال داشت که در ادامه بخش خبرهای داغ مشاهده خواهید کرد.

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست

بازیکنان تیم استقلال تهران در صفحات اینستاگرام خود با انتشار پیام های تبریک ازدواج یعقوب کریمی را با این بازیگر مشهور تبریک گفتند.

نیکی محرابی بازیگر نقش تهمینه در سریال گسل

او از بازیگران زن ایران بوده که در اخرین فعالیت هنری خود در سریال گسل به ایفای نقش پرداخته است اخبار سینمای ایران.

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست

وی با انتشار تصاویری از صفحه مجازی خود خبر ازدواجش با آقای فوتبالیست را رسما تایید کرده است.

 یعقوب کریمی بازیکن تیم استقلال تهران

کریمی فوتبالیست تیم استقلال میباشد که فوتبالش را در تیم پاس شروع کرده است و به خاطر درخشش در این تیم باعث شد که مسئولان استقلال تهران توجه ویژه ای به او داشته باشند و در نهایت او را به تیم امید استقلال دعوت کنند.

این بازیکن برای پنج سال در تیم جوانان استقلال بازی کرد و سپس به خاطر بازی خوبش به تیم بزرگسالان امد ولی پرویز مظلومی اعتقاد زیادی به بازی او نداشت و بیشتر مواقع نیمکت نشین بود.

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست

او بعد از اینکه دید نمیتواند در استقلال پروز مظلومی جای ثابتی داشته باشد به ناچار به تیم نفت تهران رفت و برای این تیم به عنوان بازیکن فیکس حضور میبافت.

بعد از حضور دو فصل در تیم نفت توسط تیم سپاهان اصفهان به خدمت گرفته شد و حضوری درخشان هم در این تیم داشت و توانست چند گل به ثمر برساند و چندین پاس گل مهم را بدهد.

تیم استقلال تهران به سرمربی گری علیرضا منصوریان در سال 1395 این بازیکن را دوباره به خدمت گرفت و در حال حاضر نیز در این تیم بازی میکند.

ازدواج نیکی محرابی با یعقوب کریمی فوتبالیست +تصاویر عروسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.