از سورپرایز آذری جهرمی رونمایی شد + پست پلاس چیست ؟ جزییات خبر

در این بخش از مجله اینترنتی شبناک شما میتوانید وسورپرایز آذری جهرمی را که یک هفته اس توسط کاربران مجازی مورد توجه قرارگرفته است را مشهاده کنید.

سورپرایز آدری جهرمی رونمایی شد + پست پلاس ، جزییات خبر

 

سورپرایز آذری جهرمی رونمایی شد : پست پلاس

 به گزارش خبرگزاری ها پس از چند روز گمانه‌زنی، بالاخره وزیر ارتباطات کارتش را روی میز گذاشت و «سورپرایز» خود را اعلام کرد: پهپاد‌هایی که قرار است بسته‌های پستی را حمل کنند.

استفاده از پهپادها برای حمل بسته‌های پستی، قرار است در طرحی موسوم به «پست پلاس» انجام شود. «محمدجواد آذری جهرمی» اعلام کرده که هدف از توسعه چنین پهپادی، جلوگیری از آلودگی شهرها و البته باقی نماندن نقاط غیرقابل دسترس در سراسر ایران است. او یکی  از کاربردهای چنین طرحی را ارسال سریع دارو به بیمارستان‌ها اعلام کرده است.

جهرمی در پست اینستاگرامی خودش در همین رابطه می‌نویسد: «انتقال سریع دارو به بیمارستان‌ها، جزیره‌ها، سورپرایز کردن یکدیگر و… از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شما خواهد بود. در حال حاضر کشورهای کمی در دنیا هستند که این کار را کرده‌اند.»

بعد از دلخوری هایی که از بابت قطعی ۱۰ روزه اینترنت کل کشور در میان مردم و به خصوص جوانان ایجاد شد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آدری جهرمی  اعلام کرد که سورپرایزی دارد و امروز آن را فاش خواهد کرد. به دنبال انتشار این خبر، برخی این گمانه زنی را مطرح کردند که احتمالا اینترنت قرار است ملی شود و برخی از رایگان شدن اینترنت داخلی در روزهای خاصی از هفته سخن به میان آوردند. جالب آنکه جهرمی حتی از طریق قابلیت استوری اینستاگرام از مردم درخواست کرد که نظرات خود در این رابطه را با او در میان بگذارند.

وزیر ارتباطات  آدری جهرمی همچنین خبر داده است که قرار است شرکت ملی پست به ماشین، موتور و دوچرخه برقی ایرانی تجهیز شود. او در رویداد «تهران هوشمند» هم این وعده را داده و گفته بود برای شماره‌گذاری خودروهای برقی که توسط «یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی» ساخته شده‌اند، مشکلاتی وجود دارد که او امیدوار است زودتر حل شوند.

پیشنهاد شبناک به شما : ماجرای جزئیات خبر کشف کیک های آلوده به قرص های روان گردان + پلمپ انبار مشکوک

واکنش  کاربران مجازی به سورپرایز آدری جهرمی

 

در روزهای گذشته کاربران شبکه‌های اجتماعی گمانه‌زنی‌های مختلفی در رابطه با سورپرایز وزیر داشتند؛ از رفع فیلتر سرویس‌های مسدود شده تا رایگان شدن ترافیک داخلی. با این حال خود جهرمی هم در پست اینستاگرامی‌اش توضیح داده که اتفاقاتی مانند پایان وس، ارزان شدن اینترنت یا ارسال ماهواره جدید را در تقویم گذاشته است.

البته اینکه در فضای شلوغ و پر ازدحام کلان شهرهایی مانند تهران چطور قرار است که از این پهپادها برای ارسال مرسولات پستی استفاده شود، یا اینکه با وجود معابر غیراستاندارد و فقدان مسیرهای مشخص برای تردد موتور و دوچرخه چطور قرار است که کارکنان پست محموله ها را با این وسایل نقلیه به درب منزل دریافت کنندگان برسانند خود پرسشی است بی پاسخ، که صرفا بعد از گذر زمان می توان به عملیاتی بودن آن پی برد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.