همسر محسن چاوشی (بیوگرافی اسپاکو یوسفی +تصاویر)

همسر محسن چاوشی (بیوگرافی اسپاکو یوسفی +تصاویر) را در زیر مشاهده نمایید.

همسر محسن چاوشی

اسپاکو یوسفی متولد ۱۳۶۷ در تهران می باشد او اصالتا بختیاری بوده و از قوم هفت لنگ میباشند در دهه ۸۰ با محسن چاوشی خواننده پاپ کشورمان آشنا شده و با هم ازدواج کردند و حاصل ازدواج آنها یک فرزند پسر است.

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی (تصاویر و بیوگرافی)

دارای لیسانس ادبیات بوده و علاقه زیادی نیز به موسیقی دارد و هواداران پر و پا قرص شوهرش بوده سال‌ها برای موفقیت همسرش با او همکاری داشته است.

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در فضای مجازی فعالیت های زیادی دارد و اگر سری به شبکه های مجازی اینستاگرامش بیندازید تصاویر مختلفی از او را به چشم می بینید که سعی میکند که از همسرش با پست های مختلف حمایت کنند و شایعاتی که در باره زندگی خصوصی آنها بوجود می آید را به صورت مجازی تایید یا تکذیب نماید.

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی (تصاویر و بیوگرافی)

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

شاید شما هم کنجکاو شده باشید که معنای اسپاکو به چه معنی است او در فضای مجازی صفحه اینستاگرام درباره سوال یکی از هواداران به معنای نامت چیست گفت نام من به زبان کردی یعنی و نرم می‌باشد استانبول وفاداری و شجاعت بوده و در میان کردها نماد شجاعت و دلیری میباشد.بی بی رکسا

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی (تصاویر و بیوگرافی)

اسپاکو مدلینگ همچنین نام یکی از سرداران قوم سکایی بوده از نامهای اصیل ایرانی محسوب میشود.

حاصل ازدواج اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی یک فرزند پسر به نام زانکو می باشد درباره معنای اسم فرزندشان می‌گویند که زانکو یعنی دانشطلب و جویای علم است.

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی (تصاویر و بیوگرافی)

عکس های همسر محسن چاوشی

همسر محسن چاوشی یکی از محبوب ترین خواننده های پاپ برای ایرانی است که در دهه ۸۰ به صورت جدی من است وارد عرصه موسیقی شد و آهنگهای به صورت اینترنتی منتشر می شود بعدها با شهرت فراوان بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌ها اعلام آمادگی برای اسپانسری کردند و او نیز به صورت رسمی آلبوم های موسیقی را منتشر می‌کرد.میثم ابراهیمی

و بعد از اینکه با فیلم سینمایی علی سنتوری قرارداد بست آهنگ های او به سرعت مورد توجه قرار گرفت هواداران بسیار زیادی را بیش از پیش به دست آورد و با خواندن تیتراژهای پایانی و متن سریال شهرزاد به اوج محبوبیت در بین مردم رسید.

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی (تصاویر و بیوگرافی)عکس های اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشیاسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی (تصاویر و بیوگرافی)

source of images instagram spakoo yousefi

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

  1. تا اونجا که من میدونم اسپاکو یوسفی متولد شهر اهواز و متولد سال ۵۶ هست

    • تولد دوباره ایشان سال ۶۷ و همزمان با اولین باری است که صدای محسن چاوشی عزیز را شنیده اند ،

  2. کلا این روزها از مشهورترین هنرپیشه‌ها تا آدمهای معمولی همه دوست دارند که سنشون رو ه تا ۱۰ سال کمتر اظهار کنند!!!!!
    حالا به چه دلیل….فقط خدا میدونه
    احتمالا احساس خوشایندی براشون ایجاد میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *