اشپیتیم آرفی و همسرش + طلاق و بیوگرافی اشپیتیم آرفی

اشپیتیم آرفی و همسرش + بیوگرافی و تصاویر اشپیتیم آرفی فوتبالیست اهل یوگسلاوی و بازیگر خارجی حال حاضر در ایراان بوده که توانسته این روزها به شهرت بسیار زیادی در بین ایرانی ها برسد.

بیوگرافی اشپیتیم آرفی

بیوگرافی اشپیتیم آرفی

اشپیتیم آرفی در شهر پریشتینا در کشور یوگسلاوی به دنیا امده است

فوتبالیست و در حال حاضر بازیگر در ایران می باشد که به خاطر چهره خاص همچنین استایل فوق العاده مانکنی به سلامت تلویزیون در ایران کشیده شد. بیوگرافی امیلیا کلارک

اشپیتیم آرفی

شروع فوتبال

اشپیتیم آرفی فوتبال در سال ۲۰۰۱ در کشور یوگوسلاوی آغاز کرد و به مدت ۸ سال در این کشور و با باشگاه‌های مختلف بازی می کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۸ به تیم پیام مشهد آمد و عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد.

دختر اشپیتیم آرفیدختر اشپیتیم آرفی

در این یک سالی که در تیم پیام مشهد بازی میکرد درخشش فوق العاده ای داشت و بابا این تیم در دسته یک فوتبال ایران به لیگ برتر ایران آمد در ۱۱ و در زمانی که در این تیم مشهدی بازی می‌کرد در ۲۹ بازدید توانسته شده را به ثمر برساند و آقای گل لیگ دسته یک شود. بیوگرافی ورزشکاران

اشپیتیم آرفی و دخترش

همین باعث شد که تیم بزرگ و مشهور پرسپولیس جراحی نوک حمله ۲۴ ضعف بود او را به خدمت بگیرد و این شد که سرآغاز پیشرفت و پله های ترقی وقتی که به پرسپولیس آمد خیلی خوب بازی کرد در ۱۶ بازی که برای این تیم بازی کرد پنج گل حساس را به ثمر برساند.

بازیگری در ایران

در مدت زمانی که در ایران بازیکن توانست زبان فارسی را به خوبی یاد بگیرد و به دلیل چهره جذاب به او پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی آوار داده شود

اشپیتیم آرفی و همسرش + طلاق و بیوگرافی اشپیتیم آرفی

این فیلم در سال 94 ساخته شده بازی این فوتبالیست خارجی استاد مورد تحسین قرار گرفت و در نهایت سامان مقدم او را برای بازی در سریال دیوار به دیوار انتخاب کرد و از او تست بازیگری گرفت و نمره قبولی را در تست بازیگری کسب کرد.

این سریال در نوروز 95 در شبکه سوم سیما پخش می‌شود که موضوع طنز و کمدی داشت و با پژمان جمشیدی آزاده صمدی و گوهر خیراندیش ویشکا آسایش همبازی شد.

اشپیتیم آرفی و همسرشاشپیتیم آرفی و همسرش + طلاق و بیوگرافی اشپیتیم آرفی

طلاق همسر اشپیتیم آرفی

اشپیتیم آرفی از شهروندان آلمانی نیز به به شمار میرود و دارای پاسپورت آلمانی است و زمانی که در آلمان زندگی می کرد با یک دختر آلمانی ازدواج کرد و صاحب دو فرزند پسر و دختر شد اما زندگی آنها ادامه نداشت و از یکدیگر جدا شدند حضور در ایران به گفته خودش با یک دختر اصفهانی در ارتباط از سال تصمیم دارند که با یکدیگر ازدواج کنند.

او همچنین مدتی زیادی در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و هنوز هم کار میکند.

اشپیتیم آرفی و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.