اعلام تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ به علت مراسم تشییع سردار سلیمانی

 اعلام تعطیلی مدارس  مشهد در روز کشنبه ۱۵ دی ۹۸ به علت مراسم تشییع سردار سلیمانی را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

مدارس مشهد در روز یکشنبه 15 دی ماه 98 به علت تشیع پیکر سردار سلیمانی تعطیل اعلام شد

 

 

اعلام تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه 15 دی ماه

به گزارش  خبرگزاری ها : رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: باتوجه به پیش‌بینی‌ برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» در جوار بارگاه منور رضوی در روز یکشنبه (۱۵ دی ماه ۹۸) کلیه مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان در تمامی مقاطع و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

مهدی مجیدی فرد اظهار کرد: باتوجه به پیش‌بینی‌ برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» در جوار بارگاه منور رضوی در روز یکشنبه ( ۱۵ دی ماه ۹۸) و با عنایت به تقاضاهای بی‌شمار فرهنگیان و اولیا دانش آموزان برای حضور پرشور در این مراسم، طبق برنامه‌ریزی انجام شده، فردا یکشنبه ۱۵ دی ماه ۹۸ کلیه مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان در تمامی مقاطع و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

پیشنهاد شبناک به شما : شهادت سردار قاسم سلیمانی در بغداد + فیلم و لحظه ترور قاسم سلیمانی

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان رضوی بیان کرد: همچنین در صورت پیش‌بینی برگزاری امتحانات داخلی در مدارس در روز ۱۵ دی ماه ۹۸، این امتحان لغو و در تاریخ جدید با نظر شورای مدرسه و پس از پایان برگزاری امتحانات نوبت اول مدارس برگزار می‌شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.