بیوگرافی المیرا عبدی (دختر اکبر عبدی) و همسرش +تصاویر

بیوگرافی المیرا عبدی (دختر اکبر عبدی) و همسرش +تصاویر المیرا عبدی و همسرش به همراه عکس های عروسی انها را در زیر ببینید.

المیرا عبدی دختر اکبر عبدی سوپر استار و از بزرگان سینمای ایران میباشد که به واسطه پدرش به تازگی واد دنیای بازیگری شده است و در چند فیلم سینما و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی المیرا عبدی (دختر اکبر عبدی)

بیوگرافی المیرا عبدی

بیوگرافی المیرا عبدی متولد 31 خردادماه 1366 در تهران میباشد او در رشته تجهیزات پزشکی تحصیل کرده و مدارک لیسانس این رشته را اخذ نموده است.

بیوگرافی المیرا عبدی (دختر اکبر عبدی)

همچنین در نویسندگی و بازیگری تخصص و مهارت دارد علاقه زیادی به بازیگری داشته و توسط پدرش که از استادان بزرگ سینما و تلویزیون است به این عرصه معرفی شده است تک دختر اکبر عبدی بوده و خواهر و برادری ندارد.

ازدواج و همسر المیرا عبدی

بیوگرافی المیرا عبدی دختر اکبر عبدی خبر ازدواجش را برای اولین بار در برنامه سه ستاره اعلام کرد و در نوروز سال ۱۳۹۶ وارد زندگی زناشویی شد

بیوگرافی المیرا عبدی و همسرش

شروع بازیگری

کار بازیگری را در در زمان دانشجویی آغاز کرده از زمانی که در دانشگاه مشغول تحصیل بود در تئاتر دانشجویی بازی می‌کرد و در ایام مختلف بر روی صحنه نمایش حضور پیدا می‌کرد.

همچنین ببینید: بیوگرافی های معصومه جلیل پور و بهرام زند و آزاده اسماعیل خانی

اولین تجربه بازیگری در مقابل دوربین در فیلم سینمایی طنز یکی برای همه بود که در کنار پدرش در این فیلم حضور پیدا کرد.

بیوگرافی المیرا عبدی (دختر اکبر عبدی)

این فیلم درباره یک آپارتمان بود که اهالی آن اتفاقات مختلفی را در طول روز تجربه می‌کردند که با چاشنی طنز به مشکلات اجتماعی می‌پرداخت.

در این فیلم بازیگرانی همچون نیوشا ضیغمی و اشکان اشتیاق و سیاوش خیرابی و مریم کاویانی و شهرام عبدلی بازی می کردند در اولین فیلم سینمایی عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشت و نشان داد که هنرپیشگی و هنر در خون اوست.

بیوگرافی المیرا عبدی و همسرشبیوگرافی المیرا عبدی و همسرش

بازی در فیلم رسوایی

از دیگر فیلمهایی که بازی کرده فیلم سینمایی رسوایی بوده فیلمی که توسط مسعود ده نمکی در سال ۱۳۹۱ ساخته شد پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران به شمار می آید .

اکبر عبدی و دخترش المیرابیوگرافی اکبر عبدی و دخترش المیرا عبدی

تجربه بازیگری برایش بسیار خوب بود چرا که در کنار بازیگران بزرگی همچون کامران تفتی و تینا آخوند تبار و محمدرضا شریفی نیا و الناز شاکردوست بازی کرد.

سوءاستفاده نکردن از نام و نشان پدر

او می‌گوید که هیچگاه دوست نداشتم که از نام و نشان پدرم استفاده کنم و برای همین هیچ وقت وارد عرصه بازیگری نشدم تا اینکه به پدرم  گفت شانس خود را امتحان کن و به او گفتم اگر بازی من خوب نیست به من بگویید تا دیگر این حرفه را کنار بگذارم

بیوگرافی اکبر عبدی و دخترش المیرا عبدی

عکس های المیرا عبدی

درباره شهرت پدرش می‌گوید که شهرت برای پدرم بسیار سخت و دردسرساز بود چرا که هیچگاه نتوانستیم خانوادگی به تفریح برویم و یک بار که به رستوران رفته بودیم بسیاری از مردم اطراف پدرم حلقه زدند و از او امضا میخواستند و با او عکس یادگاری می‌گرفتند .

بیوگرافی المیرا عبدی (دختر اکبر عبدی)

دیگر نتوانستم به طبیعیت یا پارک برویم برای همین منظور ما به خانه آمدیم و پدرم دقیقاً 4 ساعت بعد از ما به خانه رسید

فیلم های که پدر از بازی کرده فیلم مادر و دزد عروسک ها برای جانشین ها را دوست دارد می‌گوید بهترین کادویی که پدرم به من داده ماشین شخصی هم بود

بدترین اتفاق زندگی

بدترین اتفاق زندگی اش زمانی بود که در تلگرام خبر مرگ پدرش را منتشر کرده بودند

بیوگرافی اکبر عبدی و دخترش المیرا عبدی

او میگیود وقتی که از اقوام ما با حالت گریه و زاری با ما تماس گرفت و می‌خواست تسلیت بگویند ما حسابی شوکه شده بودیم و خیلی نگران پدرم شدیم تب سرعت با او تماس گرفتیم که خوشبختانه حالش خوب بود و این بدترین روزهای زندگی من و مادرم بود

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *