بیوگرافی امید نورافکن و همسرش + ازدواج و تصاویر خانواده

بیوگرافی امید نورافکن و همسرش + ازدواج و تصاویر خانواده امید نورافکن (Omid Noorafkan) را در زیر مشاهده میکنید.

بیوگرافی امید نورافکن

امید نورافکن در بیستم فروردین ماه 1376 در روستای “قلعه میر” شهرستان بهارستان واقع در استان گلستان (شمال ایران) به دنیا آمده است.

بیوگرافی امید نورافکن,امید نور افکن

او از فوتبالیست های ایرانی و مدافع تیم استقلال تهران میباشد که پست تخصصی او دفاع چپ است و تجربه بازی در رده های پایین تیم های ملی ایران را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

همچنین ببینید: بیوگرافی علی قربانی، امید ابراهیمی

قد این بازیکن 1متر و 82 سانتیمتر است که او را در نبردهای هوایی با مهاجمان تیم حریف موفق و پیروز کرده است و عملکرد بسیار درخشانی در مسابقات لیگ برتر ایران داشته است.

بیوگرافی امید نورافکن,امید نور افکن

شروع فوتبال

فوتبالش را در سال 1383 در تیم جوانان عرفان نسیم‌شهر آغاز کرده است زمانی که نوجوان بوده ولی به دلیل بازی خوبش در کنار جوانان و بزرگتر از سن و سال همبازی بوده است.بیوگرافی بازیکنان استقلال

بعد از دوسال بازی در این تیم به تیم “احسان ری” رفته و به مدت چهار سال در این تیم به عنوان بازیکن کلیدی بازی کرده است.مهدی قائدی 

بیوگرافی امید نورافکن,امید نور افکن

در سال 1389 به تیم جوانان استقلال تهران امده و بازی خوبش او را به تیم ملی جوانان ایران رساند و مربیان تیم ملی او را به تیم ملی جوانان دعوت کردند و بازی بسیار خوبی در رقابت های بین المللی از خود بر جای گذاشت و به جام جهانی جوانان راه پیدا کرد.

حضور در تیم استقلال تهران

امید نورافکن در 26 آذرماه 1394 به تیم اصلی استقلال تهران پیوست و از تیم جوانان به تیم اصلی راه پیدا کرد و برای اولین بار بازی در ترکیب استقلال تهران را تجربه کرد و در بازی با صبای قم بازی بسیار خوبی از خود نشان داد بازی که استقلال در حالی که 10 نفره بود یک بر صفر پیروز شد. بیوگرافی ورزشکاران

بیوگرافی امید نورافکن,امید نور افکن

پیراهن این بازیکن در تیم استقلال شماره 24 است شماره ای که خودش میگوید علاقه زیادی به آن دارد چرا که وی را به یاد هادی نوروزی بازیکن محبوب پرسپولیس می اندازد که در سال 94 جان به جان آفرین تسلیم کرد.

جدال امید نورافکن با ژاوی در بازی استقلال با السد قطرعکس های امید نورافکن

ازدواج و همسرش

امید نورافکن در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است. حسین حسینی

این خانم همسر امید نورافکن نیستبیوگرافی امید نورافکن و همسرش,همسر امید نورافکن

به گفته خودش فوتبال حرفه ای فرصتی برای فکر کردن به ازدواج و آغاز زندگی زناشویی برای او نمیگذارد.

بازیکن محبوب و کلیدی

این فوتبالیست در زمانی که علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال بود زیاد بازی گرفته نمیشد و بیشتر مواقع به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین میشد اما از زمانی که شفر آلمانی سرمربی استقلال شد این بازیکن به عنوان دفاع چپ استقلال به صورت فیکس و ثابت بازی میکند.

عکس های امید نورافکن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. عاشقتم نفسم من مینو ام از ماهدشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.