بازیگران فیلم شنای پروانه محمد کارت + اسامی بازیگران

بازیگران فیلم شنای پروانه به همراه خلاصه داستان اسامی و تصاویر پشت صحنه فیلم سینمایی را در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده کتید.

امیر آقایی شنای پروانه + تصاویر

من‌کارت کارگردان سرشناس کشورمان در جدیدترین کار هنری خود فیلم سینمایی شنای پروانه را در مقابل دوربین برده و صدای بسیار جذاب و جالبی را به تصویر کشیده است و با همکاری آقای رسول صدرعاملی تهیه کنندگی مجموعه تیمی بسیار قوی را تشکیل داده و قرار است فیلم جدیدشان در بخش نگاه نو سی و هشتمین دوره جشنواره فجر شرکت کنید که بدون شک می‌تواند جایزه نفیسی را دریافت کند.

خلاصه داستان فیلم شنای پروانه

فیلم شنای پروانه برگرفته از واقعیت های زیر پوست شهر تهران و بسیاری از شهرهای کشورمان است که برخی از اراذل و اوباش اقدام شاخ و شانه کشیدن برای یکدیگر می کند موضوع گنده لاتهای برای خودشان دنیای دارد و صرفاً به خاطر گردنکشی و ناهنجاری‌های اجتماعی چند نفر را دور خود جمع می‌کند و مرتکب رفتارهای هنجارشکنانه می‌شوند.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی روح الله زمانی بازیگر نقش علی در فیلم خورشید+ تصاویر

محمد کارت بازیگر و کارگردان و مستندساز جوان کشورمان در اولین تجربه ساخت فیلم بلند سینمایی شنای پروانه را مقابل دوربین برد و از حضور رسول صدرعاملی به عنوان تعیین کننده در این فیلم بهره برد.

بازیگران فیلم شنای پروانه

از بازیگران این فیلم سینمایی می‌توان به جواد عزتی طناز طباطبایی امیر آقایی پانته آ بهرام، علی شادمان،د مهدی حسینی نیا ، مه لقا باقری ، نادر شهسواری ،یزدان دارابی ،آبان عسگری نیز اشاره کرد.

امیر آقایی در فیلم شنای پروانه

اسامی بازیگران شنای پروانه + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.