بازیگر نقش تابان در سریال خانه امن کیست؟ + بیوگرافی

بازیگر نقش تابان در سریال خانه امن کیست ؟ + بیوگرافی نیلوفر کوخانی بازیگر عرصه فیلم و تلویزیون را به همراه سوابق هنری اینستاگرام اش در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی نیلوفر کوخانی

خانم نیلوفر کوخانی از بازیگران عرصه سینما تئاتر و تلویزیون ایران می باشد که به عنوان دستیار کارگردان و طراح لباس نیز فعالیت گسترده‌ای داشته است ایشان متولد دومین روز از شهریورماه سال ۱۳۶۹ در شهر تهران می باشد و دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته کارگردانی است.

بیوگرافی نیلوفر کوخانی بازیگر و همسرش

آغاز فعالیت هنری

خانم کوهستانی فعالیت خود را در عرصه بازیگری از سال ۹۱ با بازی در سریال ستایش ۲ توانست به طور حرفه‌ای وارد عرصه بازیگری شد و بعد از آن در سریال چرخ و فلک بازی کرد و به ترتیب توانست در سریال تاریکی شب روشنایی روز در نقش سعید یکی از بازیگران اصلی این مجموعه ایفای نقش کند.
از جدیدترین آثار این بازیگر می‌توان به حضور در مجموعه نمایش خانگی قورباغه به کارگردانی آقای هومن سیدی اشاره کرد که قرار است به زودی از آذرماه به ۹۹ به روی آنتن رود.

بازیگر نقش تابان در سریال خانه امر کیست؟

خانم نیلوفر کوخانی در جدیدترین بازی خود در مجموعه خانه ام در نقش تابان معشوقه پیام با بازی سامان صفاری و خواهر سیمین هدایت به ایفای نقش پرداخته است

این مجموعه از  آبان ماه سال 99 هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود ، این سریال اشاره می‌کند به دو مامور امنیتی به نام‌های کمال و افشین که نقش‌های آن را آقایان حمیدرضا پگاه و امین زندگانی بازی می کند که به عنوان مسئول ضدتروریسم فعالیت دارند خانم ایلخانی توانست در این سریال در کنار بازیگرانی همچون سیما تیراندا، حمیدرضا پگاه ،سامان صفاری ،پرویز فلاحی پور، سپیده خداوردی نیز تجربه بسیار خوبی را برای خود در عرصه بازیگری رقم بزند.

بازیگر نقش تابان در سریال  خانه امن کیست؟

ازدواج و همسر

وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

بیشتر ببینید:بازیگر نقش کیان در سریال خانه امن

اینستاگرام

پیج اینستاگرام نیلوفر کوخانی با 1,856 followers به آدرس زیر فعال است : niloufar_koukhani

بیوگرافی نیلوفر کوخانی و همسرش

بازیگر نقش تابان در سریال خانه امن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.