بازیگر نقش پیام در سریال خانه امن کیست؟ + بیوگرافی

بازیگر نقش پیام در سریال خانه امن کیست بیوگرافی سامان صفاری بازیگر نقش پیام کارمند سمیرا به همراه سوابق شخصی ازدواج و اینستاگرامش در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی سامان صفاری

آقای سامان صفاری متولد سی و دومین روز از شهریور ماه سال ۱۳۶۶ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است و از بازیگران عرصه فیلم سریال تلویزیونی می باشد.
صفاری دارای مدرک رشته جهانگردی در مقطع لیسانس می باشد.

بیوگرافی سامان صفاری بازیگر

زندگی شخصی

این بازیگر جوان اصالتا یزدی می باشد و دارای دو برادر به نام‌های اشکان و ابوالفضل میباشد که هر دوی آنها در زمینه هنر فعالیت می‌کنند و در خارج از کشور در زمینه فیلمسازی فعالیت می‌کنند.

آغاز فعالیت هنری

آقای سامان صفاری و فعالیت خود را در عرصه بازیگری از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و توانست برای نخستین بار در سریال دلدادگان در نقش امیر منوچهر هادی در نظر مردم به شهرت برسد زیرا که او کاراکتر اصلی این سریال را بازی میکرد , وی بعد از تجربه بسیار موفق در سریال دلدادگان حالا در جدیدترین کار هنری خود در سریال خانه خانه عمل در نقش پیام کارمند به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر نقش پیام در سریال خانه ام کیست؟

سامان صفاری در جدیدترین کار تلویزیونی خود در سریال خانه ام در نقش پیام کارمند سمین به ایفای نقش پرداخته است این سریال از هفته دوم آبان ماه هر شب راس ساعت ۲۲ به جای سریال گیلدا به روی آنتن رفته است و از شبکه یک سیما پخش می‌شود سریالی که درخصوص موضوع امنیتی و جاسوسی می باشد و ساخته آقای احمد معظمی می باشد.

بازیگر نقش پیام در سریال خانه امن

ازدواج و همسر

سامان صفاری مجرد می‌باشد و هنوز وارد زندگی مشترک نشده است.

بیشتر ببینید: بازیگر نقش مینو خواهر سهراب در سریال از سرنوشت 3 کیست؟ 

مجموعه آثار هنری

از مجموع آثار ایشان در زمینه بازیگری می توان به فیلم سینمایی شیار ۱۴۳، فیلم کوتاه قیلوله، سریال سقوط آزاد ، سامورایی در برلین، روزهای،بهتر تنها در تهران را نام برد.

بیوگرافی سامان صفاری بازیگر

بازیگر نقش پیام در سریال خانه امن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. چقدر این پسره سوسوله.خجالت بکش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.