بیوگرافی آناهیتا اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش + تصاویر

بیوگرافی آناهیتا اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش و همسرش را به همراه ماجرای ازدواج و عروسی در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی آناهیتا اسماعیل خانی + تصاویر ازدواج

بیوگرافی آناهیتا اسماعیل خانی

خانم آناهیتا اسماعیل خانی در دهه شصت متولد شده دختر دوم گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی بازیگر فقید میباشد که چند سالی است در کشور آمریکا به همراه برادرش زندگی می کند..

بازی در سریال معمای شاه

آناهیتا اسماعیل خانی سوابق بازیگری زیادی را در کارنامه خود دارد که مهمترین آنها سریال معمای شاه به سریالی که توسط محمدرضا غرضی ساخته شد و در سال ۹۴ به روی آنتن شبکه یک رفت مجموعه معمای شاه مجموعه تلویزیونی با ژانر تاریخی ساخته محمدرضا ورزی بود این سریال داستان زندگی محمدرضا پهلوی شاه ایران را از زمان بازگشت وی از پس از ازدواج با ملکه فوزیه تا ۲۲ بهمن ۵۷ پیروزی انقلاب اسلامی را روایت می‌کرد.

ازدواج آناهیتا اسماعیل خانی

ویدئو ۱۲ بهمن ۹۷ در فوریه ۲۰۲۰ میلادی در آمریکا در در مراسم ازدواج کرد و این خبر را برادرش امید در استوری پیج اینستاگرامش رسانه‌ای کرد.

زندگی شخصی

 تصاویر گوهر خیراندیش  در عروسی دخترش

ایشان دختر گوهر خیراندیش بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که همسر مرحوم جمشید اسماعیل خانی می باشد وی دارای سه فرزند و دو دختر و یک پسر به نام های آناهید آزاده و امید می باشد که چندی پیش برای شرکت در مراسم ازدواج دخترش آناهیتا به آمریکا رفته بود متولدین شهریور ماه سال ۱۳۳۳ در شهر شیراز می باشد.

وی در سال ۱۳۴۹ با مرحوم اسماعیل خانی آشنا میشه که این آشنایی منجر به ازدواج شان شد و سال‌ها در سینما و تئاتر در کنار همدیگر مشغول به فعالیت بودند جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش در سال ۱۳۸۱ فوت شد.

پیشنهاد شبناک به شما :گوهر خیراندیش و همسر و دختر و پسرش (بیوگرافی و تصاویر)

زندگی شخصی آناهیتا دختر گوهر خیراندیش اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما به تازگی در آمریکا ازدواج کرده است.

به گزارش خبرگزاری ها آناهیتا یکی از دختران گوهر خیراندیش است که در آمریکا زندگی می کنه که به تازگی ازدواج کرده که عکسی از عروسی در کنار برادرش امید منتشر شد.

آلبوم تصاویر گوهر خیر اندیش و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.