بیوگرافی اسپاکو یوسفی همسر سابق محسن چاوشی + ماجرای جدایی

بیوگرافی اسپاکو یوسفی همسر سابق محسن چاووشی را به همراه سوابق شخصی تحصیلاتش و ماجرای ازدواجش با محسن چاوشی شتا طلاق وی را به همراه تصاویر شخصی اش در مجله اینترنتی شب بخوانید.

بیوگرافی اسپاکو یوسفی همسر سابق محسن چاوشی + علت جدایی

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

خانم اسپاکو یوسفی از بازیگران حضور در عرصه سینما و هنر متولد ۱۳۶۷ می‌باشد و اصالتا بختیاری است.

خانم یوسفی در مورد اصالت اش و اینکه اهل کجاست در صفحه شخصی خود توضیح داده با توجه به نام و اسم ایشان این شبهه برای کار سایر کاربران به وجود آمده که آیا و خارجی است و متولد خارج از ایران است اما وی چندین سال پیش در صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت برای تمام غمهای ایرانی احترام بسیاری قائل اند ولی محض اطلاع باید بگم که من ایرانی هستم و از اقوام با اصالت بختیاری و  آریایی ها هستم.

ازدواج اسپاکو یوسفی

خانم یوسفی در سال ۱۳۸۸ با خواننده خوب کشورمان محسن چاوشی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک پسر به نام زانتو می باشد.

طلاق و جدایی از همسر

ماجرای جدایی اسپاکو یوسفی از چاوشی چه بوده است + علت جدایی

به خبرهایی که بهمن بابازاده روزنامه‌نگار تولید کرده که گفته و من بابازاده نوشتن این خبر اشتباه است باید بنویسید همسر سابق محسن چاوشی هنرپیشه تلویزیون شد بله اصفهان یوسفی مدت‌هاست دیگر همسر محسن چاوشی نمی باشد.

پیشنهاد شبناک به شما : طلاق و جدایی محسن چاوشی از همسرش اسپاکو یوسفی + ماجرای طلاق

آغاز فعالیت هنری

خانم یوسفی همسر سابق محسن چاوشی این روزها در حال هنرنمایی در فیلم سلسله سفید است و وارد عرصه سینما و بازیگری شده این فیلم به کارگردانی رحیم طوفانی در حال تصویربرداری  و ساخت می باشد.

فیلم سپیده ساخته رحیم طوفانی این روزها در اردبیل مشغول تصویربرداری میباشد و به تازگی نیز اسپاکو یوسفی همسرسابق محسن چاوشی خواننده پاپ معروف ایران به عنوان یکی از بازیگران اصلی زن در این مجموعه به هنرنمایی پرداخته است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.