امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصایر امید تاجیک را به همراه همه آهنگ هایش در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی امید تاجیک

امید تاجیک متولد دهه شصت میباشد خواننده پاپ ایرانی بوده که به همراه برادرش امیر تاجیک وارد دنیای خوانندگی شده است و چندین قطعه آهنگ را به همراه برادرش منتشر کردند.

امید تاجیک,بیوگرافی امید تاجیک

شروع فهالیت حرفه ای

او علاوه بر خوانندگی کار تنظیم با آهنگسازی را بر عهده دارد برادرش در عرصه موزیک بسیار همکاری کرده است و یکی از مشوقهای در عرصه خوانندگی بوده است.

بیوگرافی امید تاجیک

تحصیلات

دارای لیسانس موسیقی بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد تهران به اتمام رسانده و بعد از اخذ لیسانس وارد عرصه موسیقی شده است بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

در ابتدای کارش دانلود کلاسهای خوانندگی شده همچنین به نوازندگی تخصص دارد برادر امیر تاجیک همیشه به عنوان یک حامی و راهنما در کنارش بوده است و بعد از اینکه کلاسهای نوازندگی را به پایان رساند با چند قطعه موسیقی دارد کار کرد و چندین آهنگ را با برادرش همکاری نمود.

بیوگرافی امید تاجیک

همکاری با برادرش

آهنگ تو هم تایید کن و بارون از جمله ها اهنگ های معروف امید تاجیک به همراه برادرش است آنها بعد از ساخت این آهنگ موزیک ویدیوی آنها هم نیست ساختمان و همین باعث شهرت امید تاجیک شد.

از آلات موسقی که این هنرمند به صورت حرفه ای تخصص دارد پیانو و گیتار میباشد و کلاس های این آلات موسیقی را پشت سر گذرانده و در حال خاضر از بهترین های ایران میباشد.

امید تاجیک

او در حال حاضر به همراه برادرش فعالیت میکند و کارهای آلبوم امیر را بر عهده دارد و برخی از قطعه های البومش را بر عهده گرفته است و در این کار نیز خیلی خوب بوده و موفق عمل کرده است.محمد معتمدي

ازدواج و همسرش

امید تاجیک همانند برادرش مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است میگویند در حال حاضر بازی به موسیقی و بعد از آن و به آنچه که می خواهم به اصفهان فعلاً نمی توانم با این شرایط ازدواج کنم

بیوگرافی امید تاجیک

لازم به ذکر است که برادرش امیر نیز با اینکه پا به 50 سالگی گذاشته اما هیچگاه ازدواح نکرده است و شایعات زیادی پیرامن زندگی شخصی او به وجود آمده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

 1. عاطفه نانکلی

  با عرض ادب و احترام خدمت شما؛
  برای تمامی هنرمندان ایران در عرصه های فرهنگی و اجتماعی،بسیار سپاسگزارم.

 2. عاطفه نانکلی

  درود فراوان بر شما باد و در عرصه موسیقی موفق و سربلند باشید.
  ترانه های شما شاد و زیباست ، از شما متشکرم.

 3. امید متولد ۱۳۵۵ هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *