بیوگرافی اکرم مهدوی بازیگرپس از باران + اینستاگرام

بیوگرافی اکرم مهدوی بازیگر نقش کودکی شیرین را به همراه سوابق هنری تصاویر شخصی اش در ادامه در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی اکرم مهدوی

خانوم اکرم مهدوی بازیگر عرضه فیلم سینما و تئاتر ایرانی در بیست و پنجمین روز از تیر ماه سال ۱۳۵۹ در شهر گیلان لاهیجان دیده به جهان گشوده است.

بیوگرافی اکرم مهدوی بازیگر

وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی بازیگری تئاتر می باشد.

آغاز فعالیت هنری

خانم مهدوی فعالیت حرفه ای خود را در زمینه بازیگری و تئاتر در سال ۷۴ در انجمن نمایش لاهیجان آغاز کرد و در آن زمینه در زمینه تئاتر کودک و نوجوان فعالیت خود را به طور رسمی از سر گرفت.

بازیگر نقش شیرین در سریال پس از باران کیست؟

مهدوی با بازی در سریال به یاد ماندنی پس از باران ساخته آقای سعید سلطانی که از سال ۸۰ از شبکه سه سیما پخش شد توانست در نقش شیرین به اوج شهرت برسد.
سریال پس از باران با موضوع روایات انسانی از روابط ارباب و رعیتی بود با موضوع قرار دادن زندگی خانواده یک ارباب و حضور دختری به عنوان همسر دوم را به تصویر می کشید این سریال روایتی از دوران زندگی در زمان اوایل پهلوی دوم است که مشکلات مردم آن زمان را روایت می کند.
خانم مهدوی توانستند این سریال در کنار بازیگران مشهوری همچون محمود پاک نیت ،کتایون ریاحی ،مرجان‌محتشم، صبا‌کمالی ،رحیمی نوروزی ،ثریا قاسمی ،جمیله شیخی ،کیومرث ملک مطیعی، حسین توشه، شهاب حسینی ،فاطمه حبیبی به اوج شهرت برسد.

بازیگر نقش شیرین در سریال پس از باران

 

فعالیت در منزل برای کودکان

اکرم مهدوی اشاره کرد که چند وقت است که در خانه کار های کوتاه عروسکی می سازد که حاوی پیام های مهم در فضای مجازی برای بچه ها هستند و سعی می‌کنیم با استفاده از این کار کودکان و نوجوانان را سرگرم کند به اضافه کرد به جای دور کردن کودکان تکنولوژی با استفاده از آن برای کودکان محتوا تولید می کند.
وی بیان کرد با توجه به شیوع ویروس کرونا در حال تمرین تئاتر برای کودکان با موضوع کرونا هستند البته با ماسک و در فضای باز بارعایت فاصله تمرین می‌کنیم که انشاالله  با بهتر شدن شرایز کرونا پخش خواهد شد.

ازدواج و همسر

از زندگی خصوصی ایشان اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

بیشتر ببینید: بیوگرافی مهدبس توکلی بازیگر نقش سارا در سریال از سرنوشت

اینستاگرام

در اینستاگرام صفحات مختلفی به نام ایشان موجود است  اگر اطلاعات کامل دارید در قسمت دیدگاه همین صفحه قرار دهید.

شیرین در سریال پس از باران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.