بیوگرافی ایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت + ماجرای بیماری کرونا

بیوگرافی ایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت را به همراه جزئیات مبتلا شدن به بازیکنان در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

ایرج حریری کرونا گرفت + جزییات خبر

ماجرای ابتلای ایرج حریرچی به کرونا

معاون وزیر بهداشت در اینستاگرام با انتشار خبری مبنی بر ابتلا به بیماری که ناشی از مردم خواست تلاش کنند را با کمک یکدیگر شکست دهند.

این خبر در حالی است که در روزهای گذشته ایشان در نشست های خبری و همچنین ملاقات هایی با مسئولین دیگر داشت که همه آن را در معرض ویروس کرونا بودند روز گذشته در پنهان محلی و بینی درباره شیوع ویروس کرونا و شایعاتی که مربوط به آن در فضای مجازی وجود دارد صحبت کرده و در هنگام صحبت کردن سوژه های متعدد می گردد و همچنین عرق روی پیشانی اش را پاک می‌کرد همه این نشانه ابتلا به ویروس کرونا بود.

این نشان دهنده این است که ویروس خطرناک کرونا با هیچکس شوخی نداشته و هر کس که در معرض این بیماری قرار بگیرد بلافاصله به این ویروس مبتلا خواهد شد.

پیشنهاد شبناک به شما : طرز تهیه ژل ضدعفونی کننده + کاربرد

بیوگرافی ایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت

ایرج حریرچی متولد ۱۳۴۵ در شهر تبریز بوده و مدت هاست که در سازمان وزارت بهداشت فعالیت دارد وی به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران فعالیت داشته است.

تحصیلات

ایشان در سال ۱۳۶۳ تحصیلات خود را در رشته پزشکی سه‌بعدی کرد و در سال ۱۳۷۲ موفق شد که فارغ‌التحصیل شود همچنین در سال ۱۳۷۷ تخصصی رشته جراحی عمومی را در دانشگاه پزشکی تهران اخذ کند.

ایشان در سال ۲۰۱۷ به ویروس کرونا وارد ایران شد مسئولیت مبارزه با ویروس را بر عهده گرفت و در نهایت خودش نیز به این ویروس مبتلا شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.