بیوگرافی بابک نوری مدلینگ مدافع حرم +تصاویر بابک نوری

بیوگرافی بابک نوری مدلینگ مدافع حرم +تصاویر بابک نوری هریس پسر خوش تیپی که در سوریه به عنوان مدافع حرم حضور پیدا کرد و توسط گروه های تکفیری به شهادت رسید در ادامه این بخش از بیوگرافی شخصیت های سیاسی به معرفی وی میپردازیم.

بیوگرافی بابک نوری مدلینگ مدافع حرم,تصاویر بابک نوری

بیوگرافی بابک نوری

بیوگرافی بابک نوری متولد 1372 در استان گیلان است که به تازگی به جمع مدافعان حرم در سوریه پیوست و توسط گروه داعش به شهادت رسید.

تصاویر بابک نوریبیوگرافی بابک نوری مدلینگ مدافع حرم,تصاویر بابک نوری

خبر شهادت او در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت چرا که عکس های اینستاگرامی او بسیار متفاوت بوده و همه کاربران گمان میکردند که او یک مدلینگ است!

روز گذشته در فضای مجازی تصاویری از یک پسر جوان خوش تیپ و خوش چهره منتشر شد که خبر از شهادت او در سوریه را میداد و بسیاری از کاربران متعجب شده بودند که این چهره جذاب از مدافعان حرم در سوریه است.

بیوگرافی بابک نوری مدلینگ مدافع حرم,تصاویر بابک نوری

واکنش سپاه قدس به شهادت او

بعد از انتشار این خبر در فضای مجازی ،معاون سپاه قدس استان گیلان این خبر را تایید و اعلام کرد که از افراد بسیجی سپاه است که بعد از اعزام به سوریه به مقام بالای شهادت نائل میشود.

زمان شهادت بابک نوری

این شهید بزرگوار از اعضای سپاه قدس بوده که برای دفاع از حرم مقدس حضرت زینب (س) به سویه میرود و در روز شهادت امام رضا (ع) توسط نیروهای تکفیری داعش به شهادت میرسد.

بیوگرافی بابک نوری مدلینگ مدافع حرم,تصاویر بابک نوری
عکس های بابک نوری شهید مدافع حرم

بنا به منابع خبری قرار است که پیکر این شهید به استان گیلان انتقال داده شود.

نابودی داعش

در روزهای اخیر سردار سلیمانی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد گروه داعش به صورت کامل نابود شده است و به رهبر انقلاب تبریک گفت.

خبری که باعث خوشحالی همه مردم دنیا شد که یک فرمانده ایرانی توانست با برنامه ریزی دقیق در مدت کوتاهی این نیروهای وحشی را از روی زمین محو کند.

وصیت نامه بابک نوری

در فضای مجازی تصویری از وصیت نامه این شهید بزرگوار منتشر شده است که محتوای آن نشان از رشادت و شخصیت ارزشمند او میدهد.

وصیت نامه بابک نوری

وصیت نامه ای که حرفهای درون آن بوی عشق به میهن و اهل بیت میدهد که یک جوان دهه هفتادی که مشابه او بسیار زیاد هستند برای دفاع از حرم اهل بیت جان خود را فدا میکنند..

مثل شهید محسن حججی که که دهه هفتادی بود و به جنگ گروه های کفیری و دشمنان اهل بیت رفت و جان خود را در این راه فدا کرد.

شک نکنید که اگر پای اهل بیت به میان بیایید مردم ایران در هر سن و سالی که باشند جان خود را فدای این امامان معصوم میکنند همانطور که تا به حال حججی ها و نوری ها ثابت کرده اند…

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.