بیوگرافی جنیفر گروت خواننده و مدل مشهور آمریکایی + تصاویر

بیوگرافی خانم جنیفر گروت  خواننده  مشهور آمریکایی  را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی و ماجرای مسلمان شد  و خواندن آیه های قرآن که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

جنیفر گروت خواننده و مدل مشهور آمریکایی کیست ؟ + بیوگرافی

 

بیوگرافی جنیفر گروت خواننده

خانم جنیفر گروت خواننده مشهور آمریکایی است که در سال ۱۳۹۲ شمسی به دین اسلام روی آورده است و  اخیراً قرائت او از آیات ۲۸۵ و ۲۸۶ سوره بقره، مورد توجه عموم قرار گرفته است. جنیفر گروت،  پیش از این وی به عنوان خواننده زن آمریکایی به دلیل اجرای زیبای اشعار کلاسیک عربی نزد مردم به شهرت رسیده بود .

ماجرای جالب مسلمان شدن

خانم جنیفر گروت  خواننده ۲۹ ساله در سن ۲۳ سالگی مسلمان شد و شهادتین را ادا کرد؛ و پس از آن نیز برای ادامه تحصیل در رشته زبان عربی عازم کشور مراکش شد. علاقه جنیفر به  خواندن زبان عربی و خواندن متن‌های عربی او را به کتاب آسمانی قرآن که به این زبان نازل شده علاقه‌مند کرده  و شاید یکی از مهم ترین دلایل وی برای مسلمان شدن علاقه به زبان عربی بوده است .

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی هانده ارچل بازیگر ترکیه ای + تصاویر 

قرات زیبای قرآن

سرانجام در   سال ۲۰۲۰ ویدئویی از  جنیفر گروت در فضای مجازی منتشر شد که در حال قرائت آیات ۲۸۵ و ۲۸۶ سوره بقره است. این قرائت زیبا با استقبال گسترده مسلمانان کشورهای جهان مواجه شد و به شکل گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شد و از آن به عنوان اولین شگفتی ۲۰۲۰  نام برده شده است .

وی پیش از این به عنوان مدل و خواننده مشهور آمریکایی فعالبت داشته است اما سذانجام در سال 1392 به خاطر علاقه به ریان عربی و تسلط کافی که در خواندن اشعار عربی ذاشته است با کتاب مقدس قرآن کریم رو به رو میشود و از آنجا  تصمیم خوذ را میگرد که مسلمان شود و به دین اسلام روی آورد و با خواندن سوره و آیات بفره با صدای دلنشین خود توانست نظر عموم مسلمانان را به خود مجذوب کند .

بیوگرافی جنیفر گروت خواننده و مدل مشهور آمریکایی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.