بیوگرافی حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای + درگذشت

بیوگرافی حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای به همراه سوابق و فعالیت ها و ماجرای درگذشت بر اثر کرونا را در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای

حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای داماد ارشد شهید آیت الله دکتر بهشتی و برادر شهید اکبر اژه ای از شهدای فاجعه انفجار حزب جمهوری اسلامی متاسفانه صبح امروز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دار فانی را وداع گفت.

بیوگرافی حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای +درگذشت

ماجرای درگذشت

حجت الاسلام دکتر جواد اژه ای به عنوان نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان اروپا و آمریکا در سن ۷۲ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ جان خود را از دست داد و به دیدار حق شتافت.

زندگی شخصی

حجت الاسلام اژه‌ای داماد و پسرخاله شهید دکتر بهشتی و از طرف مادری جزو خاندان صد بود و پیش از دوران انقلاب توانست مدرک دکترای روانشناسی تجربی را از دانشگاه وین اخذ کند و پس از انقلاب در زمینه دفاع مقدس به عنوان وزیر مشاور و رئیس سازمان بهزیستی و معاون فرهنگی نخست وزیر فعالیت های چشمگیری را داشت.

بیشتر ببینید: شهادت مرزبان هنگ مرزی ارومیه

سوابق کاری

وی بعد از دوران انقلاب به عنوان وزیر مشاور برای سازمان بهزیستی و معاون فرهنگی نخست وزیر فعالیت بسیار زیادی را داشت همچنین در دهه ۶۰ سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان را توانست تاسیس کند ، وی همچنین در زمان دولت آیت‌الله زنده یاد هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام و المسلمین خاتمی به عنوان مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور نیز فعالیت چشمگیری داشته است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.