بیوگرافی دارا حیایی پسر امین حیایی در فصل دوم سریال از سرنوشت + تصاویر

دارا حیایی پسر امین حیایی در فصل دوم  سریال از سرنوشت در  نقش جوانی هاشم در حال ایفای نقش است  در ادامه بیوگرافی و تصاویر شخص و خانوادگی و ماجرای جالب بازیگر شدن وی را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

پسر امین حیایی در سریال از سرنوشت  + تصاویر

دارا حیایی یکی از بازیگران اصلی فصل دوم سریال از سرنوشت است که سن جوانی هاشم با بازی امیررضا فرامرزی است که با اتمام فصل اول این مجموعه فصل و آن شروع شده و از قسمت اول و شروع بازی دارا خیلی از مخاطبان را جذب خود و سریال کرده است.

پسر امین حیایی در سریال جدید تلویزیونی به هنرنمایی پرداخت که این سریال با نام اثر نوشت ساخته محمدرضا خردمندان درس فصل تولید و از بیست و هشتم دی ماه شروع فصل دوم آن با هنرنمایی داراحیایی آغاز شده است.

بیوگرافی دارا حیایی

وی متولد سال ۱۳۷۵ میباشد و فرزند امین حیایی و همسر اولش  مونا بانکی پور می باشد.

خانم مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی فرزند فرزانه داوری از بازیگران سینمای قبل از انقلاب بود داوری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در یکی از یک یا دو فیلم بلند پرواز در قفس حبیب کاوش به هنرنمایی پرداخته بود اما پس از آن از حرفه بازیگری به طور رسمی کنار رفت.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی مونا بانکی پور مادر دارا حیایی + عکس های اینستاگرام و حواشی

با پایان یافتن فصل اول سریال از سرنوشت ساخته محمدرضا خردمندان به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان فصل دوم این سریال ساخته علیرضا افشان از  ۲۹ دی ماه به روی آنتن رفت.

بازیگر نقش بزرگسالی هاشم در سریال از سرنوشت چه کسی می باشد ؟

بیوگرافی دارا حیایی پسر امین حیایی + تصاویر

فصل دوم از سرنوشت ساخته آقای علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال به نام‌های هاشم و سهراب پردازد که ایفای نقش آنها در این فرصت به عهده دارا حیایی در نقش و کیسان دی باشد در نقش سهراب خواهد بود داراحیایی برای اولین بار در کنار پدرش امین حیایی در فیلمی به نام شعله و دود به هنرنمایی پرداخت است.

سریال از سرنوشت کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما که در ۳۰ فصل تهیه شده است.

پیشنهاد شبناک به شما :  بیوگرافی امین حیایی و همسر اول و دومش + ماجرای طلاق

زمان پخش سریال از سرنوشت

این سریال پرمخاطب از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شبکه دو روانه آنتن می شود پنجشنبه ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش می‌شود و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد و ۱۲ و ۱۵ دقیقه و ۱۶ و ۱۵ دقیقه روز بعد خواهد بود.

دارا حیایی پسر امین حیایی در سریال از سرنوشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. عالی هستی حرف نداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.