بیوگرافی رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی و همسرش + تصاویر شخصی

بیوگرافی  خانم رامانا سیاحی بازیگر و مدل را به همراه تصاویر شخصی وآیدی اینستاگرامش  و علت شهرت و ماجرای بازیگری تا فعالیت در عرصه مدلینگ را  در مجله اینترنتی شبناک دنبال کنید.

بیوگرافی رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی و همسرش + تصاویر شخصی

بیوگرافی رامانا سیاحی

خاتم خدیجه سیاحی ملقب به  رامانا سیاحی بازیگر و مدل در 12مهر 1364 در شهر تهران متولد شده است .

تحصیلان

وی دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته گرافیک می باشد.

بیوگرافی رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی و همسرش + تصاویر شخصی

 علت شهرت

سیاحی به دلیل  شباهت زیاد به خانم آنجلیاجولی  از بازیگران مشهور و پرستاره هالیوود نزد مردم به شهرت رسید ، و توانست به سرعت در فضا مجازی عنوان لقب بدل آنجلیاجولی را ازآن خود کند  و این موضوع با واکنش های مختلف در فضای مجازی روبه رو شد ، اکنون با مطرح شدن این موضوع و وجه شباهت زیاد  همه اورا به عنوان بدل انجلیا جولی میشناسند  و ین شباهت بی نظیز سبب شده درخیابان ها و معابر عمومی ودر سفرها اورا با بازیگر پر ستاره اشتباه بگیرند.

ماجرای مهاجرت

رامانا بعد از مدتی زندگی در ایران به کشور فرانسه مهاجرت میکند  و بعد از فرانسه به کانادا رفته و در حال حاضر مقیم کانادا می باشد.

بیوگرافی رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی و همسرش + تصاویر شخصی

ازدواج رامانا سیاحی

از  وضعیت زندگی و تاهل ایشان خبر دقیقی در دستزس نمی باشد.

فعالیت در مدلینگ تا بازیگری

از زمان نوجوانی وارد حرفه مدلینگ شده است ، و اولین حرفه کاری خود را در این زمینه در فرانسه با محصولات ارایشی آغاز کرده و حالا به عنوان یکی از مدلینگ های تبلیغاتی معروف دنیا کار میکند .

ایشان علاوه بر فعالیت در عرصه مدلینگ سرانجام در سال 1395 وارد حرفه بازیگی شده و توانست نخستین تجربه بازیگری خود را در فیلمی بنام شاخ کرگدان با هنرنمایی پژمان بازغی به نقش آفرینی بپردازد.

پیشناد شبناک: بیوگرافی نازنین فلاحی و همسرش

از بازیگران این مجوعه میتوان به  فرشید شفیعی ، بابک نوری ، اتری وسکانیان ، فرید کیانی نام برد که اکران این فیلم در ایران سبب شد خانم  رامانا سیاحی  به ایران سفر کند و پوشش ایشان مورد توجه کشورهای خارجی قرارگرفته و تصاویر آن دست به دست در فضا مجازی پخش شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *