بیوگرافی رامین پرچمی بازیگر + تصاویر همسرش و ماجرای زندان

بیوگرافی رامین پرچمی باریگر را به همراه تصاویر شخصی و همسرش و ماجای کامل زندان را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

رامین پرجمی زندان + بیوگرافی

بیوگرافی رامین پرچمی

رامین پرچمی (زاده ۲۷ شهریور ۱۳۵۲، بندر کیاشهر) بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است. رامین پرچمی کارشناس ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است.

 

آغاز کار هنری
رامین پرچمی علاوه بر بازیگری، کارگردان فیلم کوتاهی با عنوان راه حل بوده‌است. پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی برای مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود. شهرت او به خاطر بازی در سریال‌هایی چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلم‌هایی چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ است.

حاشیه های رامین پرچمی
رامین پرچمی در اعتراضات جنبش سبز در ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ در تهران دستگیر و به زندان اوین منتقل شد و پس از چندین ماه تحمل زندان، در ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ موقتاً آزاد شد و جهت انجام کارهای اداری به تهران آمد. این خبر در آن زمان بنا به درخواست پرچمی رسانه‌ای نشد تا در مراحل اداری با مشکل مواجه نشود.

سرانجام در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۱ با موافقت رامین پرچمی این خبر به رسانه‌های عمومی اطلاع داده شد. در ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ اعلام شد که پرچمی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی، فیلمبرداری و اخلال در نظم عمومی از سوی شعبه ۱۳ دادگاه انقلاب اسلامی شهر تهران به تحمل یک سال حبس تعزیری محکوم شده‌است.

رامین پرچمی بازیگر نقش رامین سریال در پناه تو

بعد از بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید و با بازی در سریال هایی چون پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلمهایی چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ به اوج رسید

جدیدترین نقش او در فیلم سینمایی کروکودیل است که نقش بسیار جذاب و متفاوت را ایفا کرده است. او در سریال روزگار جوانی نیز در بخشی از ایگ سریال هنرنمایی کرده است‌

 

همسر رامین پرچمی

این بازیگر دو بار ازدواج کرده و در ازدواج اولش با شکست مواجه شده است.
او چند سال پیش با شکوه جیرودی ازدواج کرده که این ازدواج در سال ۹۴ به جدایی انجامید.

طلاق من و همسرم شکوه جیرودی با توافق و مربوط به یک مساله شخصی بود که سال ۹۴ اتفاق افتاد و هنوز دورادور از آن سوی آبها با هم در ارتباط هستیم
او می خواست برای زندگی به خارج برود اما من دلم نمیخواست برا همین از هم جدا شدیم

همدوره های ها در دانشگاه

وی در دانشگاه با کمند امیرسلیمانی ، پردیس افکاری، پرستو گلستانی، بیژن بنفشه‌خواه، مهران غفوریان، محمدرضا رحیمی، شهرام کرمی و کیومرث مرادی هم‌دوره‌ای‌ بود

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی ساعد سهیلی بازیگر + تصاویر همسرش

فعالیت سیاسی

رامین پرچمی در اعتراضات جنبش سبز در ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ در تهران دستگیر و به زندان اوین منتقل شد و پس از چندین ماه تحمل زندان، در ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ موقتاً آزاد شد و جهت انجام کارهای اداری به تهران آمد.
این خبر در آن زمان بنا به درخواست پرچمی رسانه‌ای نشد تا در مراحل اداری با مشکل مواجه نشود.
سرانجام در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۱ با موافقت رامین پرچمی این خبر به رسانه‌های عمومی اطلاع داده شد.
در ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ اعلام شد که پرچمی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی، فیلمبرداری و اخلال در نظم عمومی از سوی شعبه ۱۳ دادگاه انقلاب اسلامی شهر تهران به تحمل یک سال محکوم شده است.

تصاویر رامین پرچمی و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.