بیوگرافی روح الله زمانی بازیگر نقش علی در فیلم خورشید+ تصاویر

بیوگرافی روح الله زمانی بازیگر فیلم خورشید (کودک کار) را به همراه سوابق در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی روح الله زمانی بازیگر + تصاویر

بیوگرافی روح الله زمانی

روح الله زمانی از بازیگران سینما بوده که در دهه ۸۰ متولد شده است.

خوبی با بازی در فیلم خورشید توانست اولین تجربه هنری خود را در مقابل دوربین به دست آورد کوچکی که در خیابان کار کرده و به کودک معروف شده و توسط آقای مجید مجیدی برای فیلم خورشید انتخاب شد.

آقای مجید مجیدی از کارگردانان معروف کشورمان اصلی در فیلم سینمایی خورشید به مناسبت کودکان کار پرداخته است و برای طبیعی بودن مشکلات کودکان به سراغ سه کودکی کار رفته که نام آنها شیمینا  شیرزاد و ابوالفضل شیرزاد و روح الله زمانی می باشد.

خانم طناز طباطبایی در باره وی می‌گوید به این اثر می گفتم همان طور که با مادر رفتار می کنی با من رفتار کن و مرا بغل کن و خجالت نکش.

این پسر در پاسخ گفت که من همانگونه که روی ناموس خود حساسم روی شما هم حساس هستم.

بیوگرافی : بیوگرافی دارا حیایی پسر امین حیایی در فصل دوم سریال از سرنوشت + تصاویر

استعداد بالای روح الله زمانی در بازیگری

تصاویر روح الله زمانی بازیگر فیلم خورشید

بازیگر نوجوان این فیلم در ابتدای صحبت‌هایش ضمن تشکر از علی نصیریان و جواد عزتی احساساتی شد و اشک ریخت و در بخش دیگری از صحبت‌هایش از تکه کلام همیشه کودکان کار و خیابان های ساچمه هایم ریخت استفاده کرد.

طناز طباطبایی هم درباره ایجاد ارتباط با روح الله زمانی که نقش فرزندش را در این فیلم از چرمی نوجوان برای نزدیک شدن به خودش گفت که این کودک کار در توضیح این شهر برای خود ناموسم خیلی مهم است به خودم اجازه نمی توان نگاه بد به کسی داشته باشم.

در این رابطه بهمنش هم توضیح داد با وجود این که پایش در بخشی از پیام شکسته بودم و با تمام قوا کار کرد که بازیگری را می فهمد.

مجیدی نهم درباره بازی شیرزاد گفت این دو نفر از مدرسه صبح رویش که مخصوص کودکان کار هستند برای فیلم خورشید انتخاب شده اند.

شایان توجه است که فیلم سینمایی خورشید بچه های کار و زندگی آنها را به تصویر می‌کشد که ساخته یکی از کارگردان‌های مطرح کشور آقای هومن بهمنش می باشد و با توجه به فیلمبرداری و موضوع فیلم از این شانس برخوردار هستند که جزء فیلم های جشنواره فجر عقب بگیرد موضوع فیلمی خورشید ماجرای کودکان کار را روایت می‌کند و مشاغل و سختی زندگی کودکان را به نمایش می‌گذارد که خود می تواند این نکته مثبتی باشد و نظر مخاطبین را به خود جلب کند.

روح االه زمانی بازیگر + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.