بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری تلویزیون + تصاویر همسرش

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری تلویزیون را به همراه همسرش و سوابق و تصاویر و ماجرای خداحافظی با تلویزیون را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

خانم زهرا خاتمی را به عنوان یکی از مجریان مطرح و باسابقه عرصه تلویزیون بوده که تا به حال توانسته اجرا های زیادی را برعهده داشته باشد و در تلویزیون به عنوان یکی از چهره‌های معروف و محبوب محسوب می شود.

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری تلوزیون

بیوگرافی زهرا خاتمی راد

خانم زهرا خاتمی راد در بیست و ششمین روز از آذرماه سال ۱۳۶۰ در شهر آخن آلمان در یک کشور اروپایی متولد شده اما در تهران بزرگ شده است.

تحصیلات

زهرا خاتمی راد در رشته مهندسی کشاورزی تحصیل کرده و موفق شده مدرک خود را از دانشگاه تهران کسب کند وی همچنین دارای مدرک لیسانس ادبیات آلمانی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

ازدواج

خانم راد متاهل  بوده است ،حاصل این ازدواج دو فرزند پسر می باشد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی صبا راد و همسرش مانی رهنما + ماجرای ازدواج و تصاویر

سوابق اجرایی زهرا خاتمی راد

ایشان فعالیت هنری و مجری گری خود را با برنامه دخترانه از شبکه یک شروع کرد و به دلیل تسلط بر اجرا و منحصر به فرد بودن اجراهایش توانست خیلی زود مورد توجه عموم مخاطبین تلویزیون قرار بگیرد همچنین باعث شد که به پیشنهادهای بسیاری را برای همکاری کسب کند و از همین رو در برنامه های همچون تصویر زندگی دانستنیها و رموز موفقیت تازه ها و سیمای خانواده و شبکه یک و خانه مهر در شبکه های جام جم و نیز در آیتم هایی در شبکه قرآن و آموزش به هنر نمایی بپردازد.

اسم فعالیت های دیگر ایشان می توانیم به طراحی دکوراسیون اشاره کنیم که وی به عنوان یکی از متخصصین حرفه‌ای در این زمینه محسوب می‌شود تا به حال توانسته چندین نمایشگاه را دایر کند.

ماجرای خداحافظی زهرا خاتمی راد از تلویزیون

خاتمی راد مجری تصویر زندگی و برنامه خانواده نیز در پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که مردم سلام ممنونم تا به امروز منو به عنوان مجری پذیرفتید دیگر هرگز به تلویزیون باز نخواهم گشت حلالم کنید.

تصاویر شخصی زهرا خاتمی راد مجری تلوزیون

 

تصاویر جدید زهرا خاتمی راد مجری تلوزیون

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.