بیوگرافی زینب ابوطالبی مجری شبکه افق + ماجرای کلیپ جنجالی

بیوگرافی زینب ابوطالبی مجری شبکه افق را به همراه جنجال‌ها شد درباره هر کسی مثل من فکر میکنه جمع کنه و از ایران برود را در ادامه در مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی زینب ابوطالبی مجری شبکه افق+ ماجرای کلیپ جنجالی

روز گذشته بخش از یک میزگرد برنامه‌ای در شبکه افق در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد که باعث واکنش‌های بسیار شدیدی از طرف برخی از مردم شد که در این برنامه سخن می‌گفت هر یک از اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود این فیلم به سرعت در شبکه های مجازی منتشر شد و واکنش های بسیاری را از کاربران مجازی در پی داشت.

بیوگرافی زینب ابوطالبی

خانم زینب ابوطالبی به عنوان یکی از مجریان حرفه ای کشورمان بوده که سال ها در صدا و سیما فعالیت دارد.

برنامه نیمه پنهان مهمترین برنامه بود که می‌توان از اجراهای ایشان نام برد و بسیاری از مردم زینب ابوطالبی را شاید با این برنامه بشناسند بیشتر موضوعاتی که در برنامه نیمه پنهان مطرح می‌شد موضوعات انقلابی بود که با حضور خانواده شهدا به روی آنتن می رفت.

بخش از برنامه ها از کتابهای روایت فتح الهام گرفته و به تشریح برخی از این کتاب‌ها پرداخته می‌شد و به صورت مصاحبه یا گفتگوی زندگی خانواده شهدا را مورد چالش قرار می‌داد.

اظهارات عجیب مجری شبکه افق

خانم زینب ابوطالبی مجری شبکه افق صدا و سیما گفت اگر کسی اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود آنجایی که آن رفاه و آن مدل زندگی وجود دارد که این ویدیو در فضای مجازی واکنش های بسیاری را از سوی کاربران از خود به جای گذاشت و به سرعت در فضای مجازی دست به دست منتشر شد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی گلاره جباری مجری تلوزیون و همسرش + تصاویر

جایزه بهترین مجری

خانم ابوطالبی برای اجرای برنامه نیمه پنهان ماه در پنجمین جشنواره جام جم به همراه خانم ندا ملکی

برای برنامه آفتاب شرقی به انتخاب هیئت داوران جشنواره جام

جم و فاطمه امینی برای برنامه تلویزیونی مل مل انتخاب مردم برگزیده شدند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.