بیوگرافی سارا احمدی بازیگر نقش شکوفه در سریال وارش + تصاویر

بیوگرافی خانم سارا احمدی بازیگر جوان عرصه فیلم و سریال ایرانی را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی و سوابق هنری و حض.ر در سریال وارش در نقش شکوفه  را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی سارا احمدی بازیگر جوان نقش شکوفه در سریال وارش + تصاویر

بیوگرافی سارا احمدی

خانم سارا احمدی بازیگر جوان  عرصه تئاتر و تلویزیون  دهه هفتادی می باشد  وی در زمینه بازیگری فعالیت رسمی دارد.

آغاز حرفه بازیگری

ایشان چندین سال است که فعالیت خود را در زمینه تبلیغات در قاب تلوزیون ایران شروع کرده است و از جمله نقش آفرینی خانم احمدی که در آن حضور داشته است  میتوان به سریال وارش اشاره کرد .

اطلاعات دقیقی در باره این هنرمند جوان دهه هفتادی در دسترس نمی باشد شاید بتوان حضور وی در سریال وارش در نقش شکوفه را اولین تجربه سارا احمدی در حرفه باریگری دانشت .

 

بازیگر نقش شکوفه در سریال وارش چه کسی است ؟

تصاویر جالب سارا احمدی بازیگر نقش شکوفه در سریال وارش

پخش سریال وارش  از شبکه سه سیما به جای سریال فوق لیسانسه ها سه  با بازی هنرمندان مطرح و شاخص چون علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و داریوش کاردان   به روی آنت رفته است که توانسته مخاطبان زیادی را به خود اختصاص دهد  که فرصت مناسبی برای خانم سارا احمئی بازیگر جوام است که  توانایی خود را در این سریال  نشان دهد و بیشتر به شهرت برسد  و ثابت کند که میتواتد در آینده نزدیک  به یک بازیگر خوب تبدیل شود.

شکوفه در نقش دختر تراب با بازی بهنام تشکر است و عاشق پسر وارش به  نام الهام صهموری به ن اسم  جاوید، با هنرنمایی میلاد حسین پور میشود ،این علاقه آنها را به چالشی می کشاند که بسیار دیدنی و جذاب برای مخاطب است و باید دید که در این میان چه اتفاقی بر سر این دو جوان خواهد امد و سرنوشت آنها چه خواهد شد

دیگر فعالیت ها

ایشان به جز بازیگری و فعالیت هنری در زمینه تدرس زیبان و نوازندگی نیز فعالیت دارد و در نواختن گیتار مهارت دارد. در ادامه چند تصویر از این هنرمند جوان و خوب کشورمان را مشاهده کنید.

تصاویر سارا احمدی بازیگر نقش شکوفه در سریال وارش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.