بیوگرافی سایه افضلی بازیگر و دوبلور+ ماجرای تغییر جنسیت

بیوگرافی سایه افضلی ترنس و  ماجرای جراحی تغییر جنسیت او را به همراه جزئیات خبر در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

سایه افضلی به عنوان یکی از برندهای معروف بود که دلیل روح دخترانه که در جسم مردانه او وجود داشت با حکم دادگاه توانست تغییر جنسیت بدهم و حالا به عنوان یک دختر تبدیل شده است.

تغییر جنسیت ارشاد فوتبال بازتاب گسترده ای در رسانه ها و شبکه های اجتماعی چرا که موضوع ترنس بودن از سال‌های پیش رسانه‌ای شده بود و در چند مستند با او مصاحبه شده بود.

بیوگرافی سایه افضلی ( شایان افضلی ) بازیگر و دوبار + تصاویر و ماجرای تغییر جنسیت

بیوگرافی سایه افضلی

سایه افضلی  ( شایان )در سال ۱۳۶۴ در شهر اصفهان دیده به جهان گشوده است و در یک خانواده بسیار سنتی و اصیل بزرگ شده است رئیس خواهر و ۴ برادر دارد و وقتی به سن نوجوانی رسید متوجه شد که خلق و خو ش نسبت به دوستانش که پسر بودن بسیار متفاوت است و تمایل و سلیقه بیشتر دختران است تا اینکه پسرانه باشد و اصلاً از علاقه‌های که پسران داشتند عمومی نشان می‌داد.

به دلیل اجبار های که از سوی خانواده اش همراه بود به سربازی رفت و ۱۸ ماه تمام را دوران سربازی خود را تمام کرد و به گفته خودش سالهای بسیار بدی را تجربه تر و دوران سربازی بسیار سختی را پشت سر گذاشت.

از دوران سربازی خود و خدمتش برگشت به دنبال خوانندگی که علاقه فراوانی به آن داشت رفت.

سرانجام وی در یک حادثه رانندگی به کما میرود و ۲۷ روز در کما بود و پزشکان خانواده از خبرهای بسیار نگران‌کننده درباره وضعیت ایشان دادند و گفته می‌شود که ممکن بود که از کما بیرون نیاد یا حتی قسمت های از مختلف بدنش فلج شود اما با وجود این حدس و گمان ها به هوش آمد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی کامل سحر تبر و عکس های خفن عروس مردگان + سحر تبر کیست

تصاویر جالب سایه افضلی  ( شایان افضلی )+ ماجرای تغییر جنسیت

فعالیت در عرصه صداپیشگی

سایه افضلی در حال حاضر به دلیل صدای خاصی که دارد در زمینه دوبله مشغول به فعالیت می‌باشد و آثار زیادی را در کارنامه تجارب شخصی خود دارا می باشد وی همچنین در نویسندگی و بازیگری نیز فعالیت می‌کند و توانسته در چندین نمایشنامه ایفای نقش کند.

 

تصاویر جدید سایه افضلی بازیگر + ماجرای تغییر جنسیت

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.