بیوگرافی سبحان خاقانی فوتبالیست و همسرش + اینستاگرام

بیو گرافی سبحان خاقانی فوتبالیست و همسرش را به همراه سوابق ورزشی به آمار باشگاهی به در این قسمت از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیو گرافی سبحان خاقانی

آقای سبحان خاقانی متولد هفتمین روز از بهمن ماه سال ۱۳۷۸ در شهر مشهد دیده به جهان گشوده است

و فوتبالیست و بازیکن جدید تیم استقلال تهران می باشد که در پست مهاجم برای این باشگاه پرستاره بازی می‌کند.

بیوگرافی سبحان خاقانی بازیکن فوتبال استقلال تهران

آمار باشگاهی

خاقانی فعالیت ورزشی خود را از تیم‌های پایه مقاومت آغاز کرد و سپس توانست وارد بازی‌های باشگاهی بشود و نخستین بازی خود را از تیم سیاه‌جامگان آغاز کرد و بعد از درخشش در این تیم توانست سایپا و تراکتورسازی تبریز به پیوند و عضو تیم ملی نوجوانان ایران شود و حالا خبر رسیده است که به عنوان مهاجم جدید آبی پوش های پایتخت قرارداد با این تیم بسته است.

وی توانست با مهارت و درخشش فوق العاده در فوتبال در سن  بسیار کم به سرعت به لیگ برتر راه بیابد و اکنون فقط با ۲۳ سال سن توانسته به یکی از تیم‌های محبوب پایتخت بپیوندد.

بیشتر ببینید: بیوگرافی شیخ دیاباته و همسرش

حضور در تیم ملی نوجوانان

این بازیکن جوان توانست در تیم ملی فوتبال ایران در رده نوجوانان نیز حضور پیدا کند همچنین در جام جهانی سن زیر ۱۷ سال نیز حضور داشته است.

قرار داد با تیم آبی پایتخت

سبحان خاقانی کیست ؟

خاقانی در نقل و انتقالات لیگ بیستم سال ۹۹ با عقد قراردادی ۵ ساله به جمع بازیکنان استقلال پیوست و قرار است در پست مهاجم با پیراهن شماره ۸۷ بازی کند.خیلی ها میگویند شاید وی رقیب مهدی قایدی شود و باید دید این دو  مهاجم جوان آبی ها پایتخت چگونه باهم کورس خواهند گذاشت

اینستاگرام سبحان خاقانی

پیج رسمی  بازیکن جدید استقلال تهران به نشانی sobhan khaghani فعال می باشد ، علاقمندان میتوانند تصاویر بیشتر این فوتبالیست  و مهاجم جدید استقلالی ها در صفحه رسمی وی به نشانی فوق مشاهده کنند.

بیوگرافی سبحان خاقانی بازیکن جدید استقلال

سبحان خاقانی کیست؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.