بیوگرافی سلمان خطی بازیگر و همسرش + عکسهای جدید و واقعیت های زندگی

بیوگرافی سلمان خطی

سلمان خطی بازیگر با استعداد سینما و تلویزیون در سال 1342 در قائم شهر، دیده به دنیا گشوده است و فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بوده وی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۹۶ در سریال ۸۷ متر به کارگردانی کیانوش عیاری بازی کرده استگرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پایتخت ۵، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سلمان خطی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون علی دهکردی، فریبا کامران، مهران رجبی و فرهاد آئیش توانایی‌های بازیگریش را ارتقا بخشید.

بیوگرافی سلمان خطی بازیگر

عکسهای سلمان خطی بازیگر

از عمده فعالیت های او در اینجا به اختصار برای شما گردآوری کرده ایم

همکاری با شبکه‌های رادیوی شبکه تهران، رادیو فرهنگ، رادیو ایران، رادیو تجارت کارگردان نمایش رادیویی صدای مرکز مازندران؛ ۱۳۸۱‏

داوری جشنواره بسیج لرستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، تهران؛ ۱۳۸۶ ـ ۱۳۸۷‏

داوری جشنواره تیرنگ حوزه هنری مازندران؛ ۱۳۸۲‏

سلمان خطی در پایتخت ۵

سلمان خطی سال ۱۳۹۶ سریال پایتخت ۵ نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی سلمان خطی بازی در سریال پایتخت ۵ بوده است. زندگی حرفه‌ای و بازیگری سلمان خطی را باید مدیون اعتماد سیروس مقدم باشیم. چرا که اگر سیروس مقدم به عنوان کارگردان به سلمان خطی برای بازیگری در سریالش اعتماد نکرده بود، شاید سلمان خطی مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود.

بیوگرافی سلمان خطی بازیگر و همسرش,عکس سلمان خطی در پایتخت

اینستاگرام سلمان خطی

وی در صفحه ی اینستای خود تصاویری از خود و نحوه ی بازیگری هایش در گذشته و در آینده در کدامین سریالها هنرنمایی می کند را به انتشار مخاطبانش می گذارد و در حال حاظر بیشترین دنبال کننده را دارد و با درخشش هایی که در سینمایی ها انجام میدهد در یاد و خاطره مردم با ایفای نقشی عالی باقی مانده است.

بیوگرافی سلمان خطی

ازدواج و عکس همسرش

از ازدواج و تصاویر همسر و فرزندانش نیز اطلاعاتی دقیق در دسترس نیست و به محض دریافت در اینجا به روزرسانی میکنیم و بیشتر شما را با این هنرمند آشنا میکینم.

نا گفته نماند که ایشان در سریال 87 متر در جدیدترین اجرای نقش خود هنرنمایی کرده است و امسال از شبکه خانگی آماده پخش میشود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.