بیوگرافی سهیلا منصوریان و همسرش +تصاویر سهیلا منصوریان

بیوگرافی سهیلا منصوریان و همسرش +تصاویر سهیلا منصوریان قهرمان ووشوی ایران و جهان را در این صفحه قرار داده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

بیوگرافی سهیلا منصوریان

بیوگرافی سهیلا منصوریان یکی از خواهران قهرمان ووشوکار ایرانی در سال 1369 در سمیرم شهر
اصفهان به دنیا آمده است او یکی از خواهران افسانه ای ووشوکار است که نامش لرزه بر اندام هر ووشوکاری می اندازد. در ادامه بیوگرافی ورزشکاران به زندگینامه او میپردازیم.

بیوگرافی سهیلا منصوریان,خواهران منصوریان

خانواده و زندگی خصوصی

قهرمان ووشوی کشور در خانواده پر جمعیت بزرگ شده و شش فرزند هستند که سهیلا سومین دختر خانواده و همراه دو خواهر خود الهه و شهربانو رشته ورزشی ووشو را به صورت حرفه ای دنبال کرده و یک برادر نیز دارند که در رشته ورزشی اسب سواری حرف اول را می زند و با جدیت این رشته ورزشی را دنبال می کند.

بیوگرافی سهیلا منصوریان,خانواده خواهران منصوریان

دوران کودکی بسیار سخت

پدرش آنها را به دلیل مشکلات مالی ترک میکند و وضعیت زندگی انها بسیار سخت پیش میرود تا جایی که حتی مدرسه رفتن هم برای او سخت میشود و مدتی مدرسه را رها میکند

و بعداً یکی از دوستان پدرش به منزل انها می اید و وقتی جریان ترک پدرشان را باخبر میشود از مادر درخواست میکند که سهیلا را با خود ببرند که بتواند مدرسه اش را ادامه دهد.

بیوگرافی سهیلا منصوریان,خواهران منصوریان

فعالیت ورزشی در رشته ووشو تا قهرمانی

سهیلا منصوریان قبل از ورود ب ووشو در کیت بوکسینگ و کونگ فو فعالیت می کرد و علاقه خاصی به این دو ورزش داشت، تا جایی که به موفقت هایی نیز در این زمینه نائل امده بود.

بیوگرافی سهیلا منصوریانبیوگرافی سهیلا منصوریان,تصاویر سهیلا منصوریان

اما با تشویق خواهران و نبودن امکانت برای دو ورزش قبلی به جمع خواهران خود پیوسته و با استعدادی که از خود نشان داد در ووشو نیز با موفقیت همراه بود.

تصاویر سهیلا منصوریان

خانم منصوریان در رقابت با خواهران خود می گوید که ما همه مدیون الهه هستیم و هیچ وقت به خاطر مسابقه و ووشو از هم دلگیر و ناراحت نشدیم.

اولین فردی که از جمع ما به ووشو پا گذاشت الهه بود و ما وی را مربی خود می دانیم.

تصاویر خواهران منصوریانبیوگرافی سهیلا منصوریان,خواهران منصوریان

جوایز و مدال ها

ایشان بعد از تمرین و ورود به این رشته ورزشی به کمک خواهران خود ، مخصوصا الهه آموزش های لازم را دید و با تمرینات سخت خواهرانش اولین موفقیت خود را با مدال برنز کشوری و سپس در طلای مسابقات مالزی کسب کرد.

بیوگرافی سهیلا منصوریان,تصاویر سهیلا منصوریان

ازدواج و همسر

وی مجرد است و تاکنون خبری مبنی بر ازدواجش منتشر نشده است.

instagram soheila mansurian

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.