بیوگرافی سیامند رحمان وزنه بردار معلول + ماجرای درگذشت

بیوگرافی سیامند رحمان وزنه بردار معلول را به همراه ماجرای درگذشت و تصاویر شخصی در ادامه دراین بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

سیامند رحمان وزنه بردار درگذشت + بیوگرافی

خبر درگذشت سیامند رحمان

آقای سیامند رحمان از قوی ترین  مردم جهان به دلیل ایست قلبی در بیمارستان نبی اکرم اشنویه جان باخت . وی از معلولان وزنه بردار کشورمان بوده که افتخارات بسیاری را برای ایران به ارمغان آورده است متاسفانه این وزنه بردار جوان در سن 30 سالگی براثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

بیوگرافی سیامند رحمان

وی در فروردین ماه سال 1367 در شهر اشونیه واقع در استان آدربایجان غربی دیده به جهان گشوده است. و از کردهای اصیل ادربایجان غربی است.

سیامند رحمان تا به حال در مسابقات اسیایی ئ جهانی توانسته مدال طلا به دست اورد و همه مسابقات که حضور داشت عنوان نفر اول را کسب کرده است.

شایان توجه است که سیامند رحمان در همه مسابقات پارالمپیک قهرمانی جهان و بازی های آسیایی و  مسابقات بین الملی مدال طلا را ار آن خود کرده است  و نامش را به عنوان پر افتخارترین معلول وزنه بردار جهان ثبت کرده است.

پیشنهادشبناک به شما : بیوگرافی حامد جلالی کاشانی مستندساز+ ماجرای در گذشته بر اثر ویروس کرونا

افتخارات

سیامند رحمان وزنه بردار

سیامند رحمان  در سال 1387 برای نخستین بار به اردو تیم ملی وزنه برداری معلولین ایزان دعوت شد و در همان سال توانست در المپیک لندن سال 2012 مدال طلا را از آن خود کند.

و همچنین در المپیک 2016که در شهریور ماه برگزارشد باز هم موفق به مدال ظلا شد وی  در مسابقات قهرمانی جهان در سالهای 2008و 2010و2017و2014و2011 موفق به کسب نشان طلا گزدید.

رحماندر مسابقات پار آسیایی در سالهای 2010و 2014و 2018 نیز نشان طلا را به دست آورد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.