بیوگرافی سیما تیرانداز و همسرش + عکس های جنجالی و طلاق

بیوگرافی سیما تیرانداز و همسرش + عکس های جنجالی و زندگی شخصی و طلاق را با هم در شبناک میبینیم.

بیوگرافی سیما تیرانداز و همسر ش

سیما تیرانداز بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در 10 شهریور ماه دهه 1349 در پایتخت (تهران) دیده به جهان گشود

و تحصیلات خود را در زمینه ادبیات نمایشی و فوق لیسانس خود را از دانشگاه های معتبری تهران گرفته و فارغ التحصیل از رشته تئاتر است وی را می توان یکی از با تجربه ترین و پخته ترین هنرمند که با حدود سی و یک سال کار بی وقفه در سینما دانست.

بیوگرافی سیما تیرانداز و همسر ش

سیما تیرانداز و ناصر هاشمی

جناب ناصر هاشمی که همسر سابقش بوده است و مدتها پیش از هم جدا شده اند و علت

آن نیز مشخص نشد شاید به دلیل نبود شبکه های اجتماعی و و… معلوم نشد به هر حال .

سیما تیرانداز و ناصر هاشمی در سال 71 با همسرش آشنا شد و در سال 73 با یکدیگر ازدواج کردند . نحوه آشنایی این دو هنرمند از آنجایی که هر دو بازیگر بودند در یکی از تئاترهای شهر هم بازی بودند, همین موضوع باعث آشنایی بیشتر و شناخت اخلاق و خوی همدیگر شد تا اینکه بعد از گذشت 2 سال با یکدیگر ازدواج کردند. اما این آشنایی و ازدواج مدت خیلی زیادی دوام نیاورد و در سال 1382 از یکدیگر جدا شدند .

بیوگرافی سیما تیرانداز و همسر ش و عکس های جدید سیما تیرانداز

سیما تیرانداز و همسر جدیدش

سیما تیر انداز بعد از جدایی با مردی به اسم مجید جوزانی آشنا و این آشنایی خیلی سریع به ازدواج ختم شد . مجید جوزانی هیچ گونه فعالیت هنری ندارد ظاهر خانم سیما تیر انداز دوست داشتند با کسی ازدواج کنند که مانند همسر قبلیشان بازیگر نباشد .

سیما تیرانداز و همسر جدیدش و عس مجید جوزانی همسر جدید سیما تیرانداز

آثار و امتیازات

جایزه بهترین بازیگر زن از 28 امین جشنواره تئاتر فجر

تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل بازیگران زن از یازدهمین جشن خانه سینما

این فیلم ها و مجموعه هایی که نام میبریم فقط گوشه ای از شکوفایی و اجراهای خانوم سیما هست.بیوگرافی معصومه رحمانی

حضور در سایه‌های هجوم (احمد امینی ۱۳۷۱)

پاداش سکوت (مازیار میری ۱۳۸۵)

وروجک‌ها (فرزاد اژدری ۱۳۹۳)

ماجان (رحمان سیفی‌آزاد ۱۳۹۵)

مجموعه ها

ایفای نقشدومین انفجار (۱۳۷۵)

رانت‌خوار کوچک (۱۳۸۲)

بین خودمون بمونه (۱۳۹۳)

پادری (۱۳۹۵)

و در سال 1397 نیز در یک سریال تلویزیونی محبوب به نام ستایش 3 ایفای نقش کرده و از قبل که در دل مردم بود اجرای هاش ایشان و با این سریال به اوج محبویت و شناخت های ملت ایران شد و مجموعه ستایش خیلی ببنده داشت به طوری که می توان گفت یکی از برترین سریال های تا با الان سینما است.

نقش انیس در سریال ستایش

از لحظه‌ای که النگوهای انیس را در دستم کردم حس انیس بودن در من به وجود آمد. انیس نتیجه کاری است که حشمت فردوس دارد انجام می‌دهد. شخصیت حشمت فردوس اصلا مثبت نیست. آدمی است که سر منشا همه مشکلات می‌شود. او مصداق ضرب‌المثل «از ماست که برماست» است. انیس آیینه حشمت فردوس است. انیس نقطه مقابل ستایش است، این دو مقابل هم قرار می‌گیرند. برای من انیس به اندازه ستایش جذاب است. فکر می‌کنم سریال انرژی عجیب و غریبی از من گرفت. هیچ وقت سر هیچ کاری اینقدر خسته نشده بودم. فیلمبرداری بخش من تقریبا یک ماه طول کشید. در این مدت هر شب که به خانه می‌رسیدم احساس می‌کردم همه عضلات دست و پا و صورتم دچار انقباض شده است. نمی‌توانستم انرژی‌ام را خالی کنم و روی ویلچر بودم. بازی سختی بود.

بیوگرافی سیما تیرانداز و همسر جدیدش و عکس های اینستاگرام سیما تیرانداز

فعالیت کارگردانی

به غیر از بازیگری خودش هیچ وقت فکر نمی‌کرد روزی کارگردان شود و تصورش این بود که همیشه بازیگر خواهد ماند. تا سال 78 فقط بازی می کرد، اما در این سال به سمت کارگردانی رفت. کارگردانی را آن قدرها مشغولیت ذهنی اش نمی داند، که به خاطرش بازیگری را کنار بگذارد. کارگردانی برایش نوعی ارضا کردن شخصی و روانی است. یعنی زمانی کارگردانی خواهد کرد که احساس ‌کند حرفی برای گفتن دارد. دلش می‌خواهد چیزی بگوید که تا به حال آن را بازی نکرده ‌است.

بیوگرافی مجید جوزانی همسر سیما تیرانداز بازیگر

علاقه و تفریحات

من ديپلم معماری و چیدمان و نقشه کشی دارم اما فارغ از اين موضوع، توجه به دكوراسيون براي من يك امر كاملا ذاتي بوده و هست، مادر من فردي بسيار خوش‌سليقه است و انگار اين مسئله به من هم منتقل شده است.

بیوگرافی مجید جوزانی همسر سیما تیرانداز

حاصل ازدواج سیما با جناب مجید یک پسر بچه 7 ساله به اسم آریانا میباشد و

در یک گفتوگویی گفته : تمام زندگی و داروندار من فرزندم هست و نمیگذارم هیچ وقت رنجیده خاطر گردد و قد تمام دنیا دوستش دارم.

بیوگرافی سیما تیرانداز و همسرش مجید جوزانی و عکس نقش انیس در سریال ستایش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *