بیوگرافی شاهرخ فروتنیان بازیگر + تصاویر همسرش

بیوگرافی شاهرخ فروتنیان بازیگر فیلم و سریال ایرانی را به همراه سوابق هنری و تصاویر همسرش آفسانه چهره آزاد یازیگر و ماجرای جالب ازدواج این دو زوج هنری را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی شاهرخ فروتنیان بازیگر و همسرش+ تصاویر

 

شاهرخ فروتنیان، بازیگر سینما و تلویزیون ایران در یکم فروردین ۱۳۳۵ در تهران متولد شد. او همچنین در زمینه طراح ‌صحنه و لباس و نقاشی هم فعالیت دارد. او نقاشی را نزد آیدین آغداشلو فرا گرفت و پس از آن به مدت ۸ سال به تدریس و آموزش نقاشی پرداخت. شاهرخ فروتنیان به واسطه آشنایی با مرحوم علی حاتمی و با ترغیب ایشان به سینما راه یافت و بعنوان طراح لباس و صحنه و گریم در فیلم تختی با مجید میرفخرائی به همکاری پرداخت.

 

آغاز فعالیت

شاهرخ فروتنیان بعد از همکاری با علی حاتمی، بعنوان طراح صحنه در فیلمهای سپید و سیاه (جان سخت) (اکبر ثقفی) ، مثلث آبی (هادی صابر)، طوطیا (ایرج قادری) و همچنین در مجموعه تلویزیونی قصه های غلامحسین خان تهرانی (مرضیه برومند)، سریال پزشکان (مسعود کرامتی)، سریال قصه های رودخانه (کمال تبریزی) و مجموعه های نماآهنگ (ویدئو کلیپ) حضور یافت. او همچنین بعنوان بازیگر در فیلم های شراره (سیامک شایقی)، از کنار هم می گذریم (ایرج کریمی)، شام آخر (فریدون جیرانی)، خانه ای روی آب (فرمان آرا)، آبادان (مانی حقیقی)، اسفالت (رامبد جوان)، چند تار مو (ایرج کریمی) به ایفای نقش پرداخت.

 

ازدواج شاهرخ فروتنیان

تصاویر شاهرخ فروتنیان بازیگر و همسرش

افسانه چهره آزاد در ۱۵ سالگی عاشق شاهرخ فروتنیان شد و در نهایت بعد از ۵ سال مخالفت پدر در سن ۲۰ سالگی با وی ازدواج کرد، ولی علاقه ای به فرزند نداشتند و صاحب فرزند نشدند.

 

افسانه چهره آزاد با حضور در برنامه خندوانه گفت: ” از همین‌جا اعلام می‌کنم، من از ۱۵ سالگی تا به الان عاشق شاهرخ هستم.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی مجید واشقانی و همسرش +ماجرای طلاق و تصاویر

وی در ادامه همسر خود را (شاهرخ فروتنیان) انسان و مردی واقعی و شریف دانست، با یک تماس تلفنی فروتنیان از پشت خط با جوان و مرم خوب ایران سلام رساند.

مجموعه های تلویزیونی

  • قصه‌های غلامحسین خان تهرانی (مرضیه برومند)
  • پزشکان (مسعود کرامتی)
  • قصه‌های رودخانه (کمال تبریزی)
  • کتاب‌فروشی هدهد (مرضیه برومند) (بازیگر میهمان)

نمایش خانگی

  • هم گناه (۱۳۹۸)

تصاویر جدید شاهرخ فروتنیان و همسرش افسانه چهره آزاد بازیگر

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.